Eurowizja Junior 2019: Viki Gabor zaśpiewa "Superhero" w czasie konkursu. Jest też pełna angielska wersja. Która lepsza?

Viki Gabor w czasie konkursu Eurowizji Junior 2019 zaśpiewa utwór "Superhero". Piosenka zawiera niektóre fragmenty tekstu po angielsku. Viki nagrała ją jednak również w całkowicie angielskiej wersji. Która wam się bardziej podoba?

Tegoroczny konkurs Eurowizji Junior 2019 odbędzie się już 24 listopada. Nasza reprezentantka - Viki Gabor zamieściła w sieci angielską wersję swojej piosenki, którą zaśpiewa na konkursie - "Superhero".

Eurowizja Junior 2019 - Viki Gabor wystąpi z piosenką "Superhero"

Eurowizja Junior 2019 dzięki Roksanie Węgiel (zwyciężczyni poprzedniej edycji) tym razem odbędzie się w Gliwicach. Polska reprezentantka to 12-letnia Viki Gabor, która sławę zdobyła najpierw w programie "The Voice Kids", a następnie zwyciężyła "Szansę na sukces". W czasie finału Viki zaśpiewa utwór "Superhero", oryginalnie napisany w języku polskim i angielskim.

Nowa wyłącznie angielska wersja jej piosenki jest już dostępna w sieci i ma ponad 740 tys. odsłon. Oficjalny teledysk "Superhero" ma już ponad 1,8 mln wyświetleń! Która wersja bardziej się wam podoba?

 

Viki Gabor znana też poza Polską

VIki Gabor ma też wielu fanów na świecie, Ogłoszono, że zaśpiewa support przed Bars and Melody podczas ich brytyjskiej trasy koncertowej. Myślicie, że powtórzy sukces Roksany Węgiel?

BO

Przypominamy utwór naszej poprzedniej zwyciężczyni!

Zobacz wideo
Więcej o: