Wiktoria Gabor wygra Eurowizję Junior? Artystka ma już fanów zagranicą, a ci gratulują Polsce wyboru. "Moja zwyciężczyni na ten moment"

Viki Gabor zaprezentowała singiel, z którym będzie walczyć o zwycięstwo dla naszego kraju podczas konkursu piosenki Eurowizji dla dzieci. Fani nie mają wątpliwości, że Polska znów wygra.

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę na konkursie dziecięcej Eurowizji (wydarzenie odbędzie się w Gliwicach już 24 listopada 2019 roku). Nastolatka pokonała w niedzielę dwie rywalki i natychmiast zyskała rzeszę fanów. Ci z zagranicy nie mają wątpliwości, 12-latka powtórzy sukces Roksany Węgiel!

Viki Gabor faworytką Eurowizji Junior 2019

Viki na reprezentantkę została wyłoniona w programie "Szansa na sukces". Była jedną z trzech dziewczyn, które okazały się najlepsze w poprzednich odcinkach muzycznego talent show. Urodzona w Niemczech nastolatka zaśpiewała piosenkę "Superhero" i od razu wkupiła się w łaski zagranicznych fanów. W sieci nie brakuje pozytywnych komentarzy. Internauci z całej Europy wróżą jej zwycięstwo.

 
Polska idzie po zwycięstwo
Jedna z najlepszych piosenek w historii Eurowizji Junior.
Moja zwyciężczyni na ten moment. Polska znów wygra.
Ten utwór zasługuje tylko na jedno miejsce, czyli pierwsze.

Przypomnijmy, Viki, a właściwie Wiktoria Gabor dała się poznać szerszej publiczności już wcześniej. W zeszłym roku wzięła udział w drugiej edycji "The Voice Kids" trafiając do drużyny Tomsona i Barona. W finale uplasowała się tuż za zwyciężczynią i już wtedy wiadomym było, że jeszcze nie raz o niej usłyszymy.

Jak myślicie, Polska znów okaże się zwycięzcą i będzie organizować Eurowizję Junior 2020? Mocno w to wierzymy. Viki, powodzenia!

CW

Zobaczcie oficjalny spot promujący tegoroczną Eurowizję dla dzieci. Wystąpiła w nim Roksana Węgiel.

Zobacz wideo
Więcej o: