Eurowizja Junior 2019 już w niedzielę. Jak głosować? Czy można oddać głos na Viki Gabor?

Konkurs Eurowizji Junior 2019 wzbudza ogromne emocje. Wszyscy już czekają na niedzielę, aby móc zobaczyć występy uczestników. Głosowanie internetowe rozpocznie się w piątek o godz. 20:00! Zobacz, jakie są zasady głosowania.

Zasady głosowania nie wszystkim mogą wydawać się jasne. W przeciwieństwie do konkursu Eurowizji dla dorosłych, w Eurowizji Junior można oddać głos na kandydata reprezentującego dany kraj. To oznacza, że możemy zagłosować na naszą Viki Gabor.  

Jak głosować w konkursie Eurowizji Junior 2019

Głosowanie jest bardzo proste i odbywa się poprzez internet. Specjalny formularz do głosowania będzie dostępny już od piątku 22 listopada od godziny 20:00. Aby oddać głos, wystarczy wejść na stronę www.junioreurovision.tv. 

Istotną rzeczą jest, że można oddać tylko pięć głosów na różnych kandydatów. Internetowe głosowanie zakończy się tuż przed wielkim finałem, czyli w niedzielę 24 listopada. 

Formularz będzie ponownie dostępy po występach wszystkich uczestników, ale tylko na 15 minut. Przypominamy, że głosy od widowni stanowią 50 proc. wszystkich głosów i mogą przesądzić  o losach wygranego. W zeszłym roku Roksanie Węgiel w znacznym stopniu pomogło własnie to internetowe głosowanie. 

Viki Gabor na Eurowizji 2019

W tym roku naszą reprezentantką jest Viki Gabor. 12-latka na konkursie Eurowizji zaprezentuje utwór "Superhero". W niedzielę podczas finału wystartuje z numerem 11. 

My mocno trzymamy kciuki za Viki i mamy nadzieję, że i wy oddacie głos!

BO

Poniżej możecie zobaczyć utwór poprzedniej zwyciężczyni konkursu - Roksany Węgiel.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.