Księżna Kate traci jednego z najbliższych współpracowników. Po 2 latach odchodzi od niej osobista sekretarka. Znamy powód

Księżna Kate żegna jedną z najbliższych pracownic. Catherine Quinn, prywatna sekretarka księżnej i jej prawa ręka, odchodzi z pracy po dwóch latach.

Księżna Kate traci jedną z najbardziej zaufanych osób w swoim otoczeniu. W poniedziałek magazyn "People" potwierdził informację, że Catherine Quinn, prywatna sekretarka księżnej Kate, rezygnuje z pracy w rodzinie królewskiej.

Księżna Kate traci prywatną sekretarkę

Catherine Quinn rozpoczęła pracę dla księżnej w 2017 roku. Zajmowała się planowaniem spotkań księżnej, towarzyszyła jej podczas wypełniania obowiązków i wszystkich ważnych wyjść. Pomagała również w ogromnym projekcie dotyczącym pomocy dzieciom, które zagrożone są popadnięciem w nałogi.

Jaki jest więc powód rezygnacji Catherine ze stanowiska?

Jak donoszą brytyjskie media, Catherine Quinn będzie pracowała u boku księżnej jeszcze do końca tego roku. Potem nastanie kilkumiesięczna przerwa i, jeśli się uda, kobieta wróci na niepełny etat. Powodem tej zmiany jest chęć powrotu do pracy przy organizacjach charytatywnych.

Księżna Kate i jej pracownicy 

Jak potwierdzają brytyjskie media, księżna Kate i Catherine rozstały się w przyjaźni i na bardzo dobrych warunkach. Kate będzie musiała teraz znaleźć kogoś na miejsce Quinn, z którą bez wątpienia łączyła ją relacja nie tylko formalna - sekretarka była przy księżnej w czasie porodu księcia Louisa.

Warto dodać, że praca dla rodziny królewskiej nie należy do najłatwiejszych, zaś księżna Kate jest wymagającym pracodawcą.

BO

Poniżej możecie zobaczyć, że bycie następcami tronu nie jest wcale takie łatwe!

Zobacz wideo