Robert Lewandowski wie już, co będzie robił po zakończeniu kariery sportowej. Chyba zainspirował się żoną

Robert Lewandowski to jeden z najbogatszych polskich sportowców. Nic więc dziwnego, że piłkarz planuje przyszłościowe inwestycje.

Robert i Ania Lewandowscy to zdecydowanie najpopularniejsza power couple w polskim show-biznesie. Oboje z sukcesami realizują się zawodowo, mają udane życie rodzinne, a w dodatku nie sposób nie przyznać, że mają głowę do interesów. Z pewnością wiedzą, jak inwestować.

Robert Lewandowski inwestuje w gastronomię

Choć Robert Lewandowski póki co nie wybiera się na sportową emeryturę, to już teraz dba o swoją przyszłość. Jak czytamy na portalu Jastrząb Post, piłkarz planuje rozwijać się w branży gastronomicznej. Jednym z jego pomysłów na biznes jest czterokondygnacyjna restauracja w stolicy. Według nieoficjalnych doniesień lokal ma zostać wybudowany w przyszłym roku na terenach byłych Browarów Warszawskich. Oprócz części gastronomicznej zaaranżowane zostanie miejsce wykorzystywane przy specjalnych wydarzeniach.

Niewykluczone, że to Anna Lewandowska przekonała swojego męża do zainwestowania w gastronomię. Przypomnijmy, że trenerka jest już właścicielką kawiarni na warszawskim Wilanowie.

Chcielibyście wpaść na obiad do restauracji Roberta Lewandowskiego? Ciekawie, jakie będą ceny...

Anna Lewandowska z Robertem i Klarą wybrali się na Oktoberfest:

Zobacz wideo

Więcej o: