Robert Lewandowski skrytykowany za to, jak poinformował o ciąży żony. Youtuberka nie zostawiła na nim suchej nitki

Ogłoszenie przez Roberta Lewandowskiego ciąży Anny na boisku, spotkało się ze zdecydowanym entuzjazmem. Pojawiły się jednak krytyczne opinie. Pewnej youtuberce nie spodobało się zachowanie piłkarza.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że Robert i Anna Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka. Radosną nowinę ogłosił piłkarz w trakcie rozgrywanego meczu. Tuż po strzelonym golu zaprezentował na murawie tzw. "cieszynkę". Włożył pod koszulkę piłkę i zaczął ssać kciuka, dając do zrozumienia, że wkrótce ponownie zostanie ojcem. To nie do końca spodobało się Malinie Błańskiej.

Robert Lewandowski skrytykowany

Błańska jest dziennikarką specjalizująca się w tematyce kobiecej i społecznej. Przez wiele lat była związana z jednym z największych portali kobiecych, jednak zdecydowała się odejść z korporacji i zająć własnym kanałem na YouTubie. Malina jest również bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, na którym to właśnie skrytykowała Lewandowskiego za ogłoszenie ciąży podczas meczu.

No ej, a dlaczego w tym małżeństwie ambasadorem brzucha jest on? Ona nie piśnie słowa, póki on nie strzeli gola. Za pierwszym razem wzruszył mnie jego gest. Za drugim wkurzył. Z szacunku do autonomii wizerunkowej żony, o którą ona też ciężko walczy, mógł oddać jej przekazanie tej nowiny - stwierdziła.

Z jednej strony trudno się z nią nie zgodzić, jednak warto pamiętać, że ogłoszenie ciąży podczas meczu jest nieco bardziej spektakularne, niż wstawienie zdjęcia na Instagrama. Jakie jest Wasze zdanie? 

Robert i Anna Lewandowscy w październiku wybrali się na Octoberfest. Towarzyszyła im oczywiście córka Klara:

Zobacz wideo

RG