Anna Lewandowska podziękowała fanom za gratulacje, publikując zdjęcie z Robertem i Klarą. Była chyba bardzo podekscytowana, bo pokazała twarz córki!

Anna Lewandowska opublikowała rodzinne zdjęcie. Uwagę przykuwa twarz Klary! To pierwsze tak wyraźne zdjęcie jej buzi.

W środę po południu media obiegła radosna nowina, Robert Lewandowski po strzelonym golu zdradził, że Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Zrobił to w identyczny sposób jak kilka lat temu, kiedy to spodziewali się z żoną pierwszego dziecka. Od wczoraj oboje zdążyli opublikować na Instagramie już kilka zdjęć. Najnowsze na profilu "Lewej" jest jednak wyjątkowe. Widać twarz Klary!

Anna Lewandowska pokazała twarz córki

Lewandowscy od zawsze unikali upubliczniania wizerunku swojego dziecka. Wydawało się, że będą to robić jeszcze przez długi czas. Tymczasem Anna dziękując fanom za gratulacje, chyba zmieniła zdanie i pokazała zdjęcie dziewczynki w niemalże całej okazałości.

Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy. To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich a w szczególności przytulam wszystkie mamy i przyszłe mamy - napisała.

Fotka przedstawia szczęśliwą rodzinę Lewandowskich. Uśmiechnięty Robert przyjmuje buziaki w policzki od swoich kobiet.

Ich radość jest nie do opisania, a my cieszymy się razem z nimi! Życzymy im wszystkiego co najlepsze, a w szczególności Annie, która będzie potrzebowała teraz dużo siły i zdrowia. Przypomnijmy, jak poinformował w środowym wywiadzie piłkarz, jego żona jest w czwartym miesiącu ciąży, więc drugie dziecko urodzi w kwietniu 2020 roku. 

CW

Anna Lewandowska z rodziną na spacerze. Klara bawiła się świetnie!

Zobacz wideo
Więcej o: