Jarosław Bieniuk będzie ojcem? Martyna Gliwińska potwierdziła ciążę. Nie każdy jest zadowolony z tej radosnej nowiny

Tygodnik "Na Żywo" podaje, że Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Martyna Gliwińska, właśnie oznajmiła, że zaszła z nim w ciążę. Okazuje się, że nie każdy jest zadowolony z tego faktu.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się niemalże dwa lata temu, jednak ich relacja wciąż musi być intensywna. Projektantka wnętrz właśnie ogłosiła, że spodziewa się z nim dziecka.

Jarosław Bieniuk będzie ojcem?

Jarosław Bieniuk kilka lat temu spotykał się z Martyną Gliwińską. Pytany przez media o ich relacje, sam nie potrafił do końca jej określić. Wahał się pomiędzy związkiem a przyjaźnią, lecz finalnie w 2017 roku rozstali się. Jak się okazuje nie wszystko jeszcze stracone. Sama zainteresowana o swoim stanie poinformowała tygodnik "Na Żywo". Co ciekawe, zaznaczyła, że mama Bieniuka nie jest zadowolona z jej stanu.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu- zwierzyła się tygodnikowi.

Ich relacja przetrwała niejedną próbę. W kwietniu, gdy Jarosława Bieniuka oskarżono o gwałt, publicznie go broniła.

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić - mówiła wówczas na łamach "Super Expressu".

Jarosław Bieniuk nie skomentował jeszcze ciążowych rewelacji. Pozostaje nam jedynie pogratulować i poczekać na pierwsze reakcje przyszłego taty.

Jarosław Bieniuk w kwietniu został oskarżony o gwałt. Tłumaczył się w "Dzień Dobry TVN":

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (102)
Jarosław Bieniuk będzie ojcem? Martyna Gliwińska potwierdziła ciążę. Nie każdy jest zadowolony z tej radosnej nowiny
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 64 razy 60

  Same „pozytywne” njusy o nim, najpierw hotelowe harce w szemranym towarzystwie, prokurator, teraz to... Pogratulować odpowiedzialności..

 • Gość: Izka

  Oceniono 44 razy 40

  Jedno mnie zastanawia, jakim cudem taka banda "kretonów" funkcjonuje i to bardzo dobrze, i wygodnie na tym świecie. Chodżby jednego "zwoja" trudno a i nie warto szukać, a żyją jak pączki w maśle. Normalny człowiek bez pomyślunku umarłby z głodu i w zapomnieniu.

 • Gość: Nh

  Oceniono 37 razy 29

  Drugi Dubieniecki.Grozi mu więzienie,więc umoczył.

 • zuuuraw

  Oceniono 28 razy 28

  "Rozstali się w 2017" a ona ,w 2019, jest z nim w ciąży ? Oj, to jakaś mocno przenoszona ciąża, może zaszkodzić dziecku

 • Gość: Gość

  Oceniono 30 razy 22

  Chłop na schwał!;) mleko się rozlało, ale to ten typ, od którego lepiej się trzymać z daleka

 • eend

  Oceniono 32 razy 20

  A miałem go za rozsądnego faceta , a to pospolity członek. Co trzeba mieć we łbie, żeby będąc ojcem trójki dzieci, majstrować z kolejną kobieta czwarte dziecko? Co ta kobieta ma we łbie, żeby wiedząc, że on jest ojcem trójki dzieci baraszkować bez zabezpieczenia? To jednak jest zwiazek w którym każde z partnerów ma wyłącznie po trzy zwoje, służące wchłanianiu, wydalaniu, kopulacji. Kolejność dowolna. Straciłem dla obojga resztki szacunku. A już pan Jarosław to kuriozum, tam nawet te trzy zwoje są zalewane spermą ......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX