Jarosław Bieniuk będzie ojcem? Martyna Gliwińska potwierdziła ciążę. Nie każdy jest zadowolony z tej radosnej nowiny

Tygodnik "Na Żywo" podaje, że Jarosław Bieniuk po raz czwarty zostanie ojcem. Martyna Gliwińska, właśnie oznajmiła, że zaszła z nim w ciążę. Okazuje się, że nie każdy jest zadowolony z tego faktu.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się niemalże dwa lata temu, jednak ich relacja wciąż musi być intensywna. Projektantka wnętrz właśnie ogłosiła, że spodziewa się z nim dziecka.

Jarosław Bieniuk będzie ojcem?

Jarosław Bieniuk kilka lat temu spotykał się z Martyną Gliwińską. Pytany przez media o ich relacje, sam nie potrafił do końca jej określić. Wahał się pomiędzy związkiem a przyjaźnią, lecz finalnie w 2017 roku rozstali się. Jak się okazuje nie wszystko jeszcze stracone. Sama zainteresowana o swoim stanie poinformowała tygodnik "Na Żywo". Co ciekawe, zaznaczyła, że mama Bieniuka nie jest zadowolona z jej stanu.

Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu- zwierzyła się tygodnikowi.

Ich relacja przetrwała niejedną próbę. W kwietniu, gdy Jarosława Bieniuka oskarżono o gwałt, publicznie go broniła.

Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele. Przez trzy lata trwania naszego związku bardzo zżyłam się z jego dziećmi, a one ze mną. Nie mogę ich teraz tak zostawić - mówiła wówczas na łamach "Super Expressu".

Jarosław Bieniuk nie skomentował jeszcze ciążowych rewelacji. Pozostaje nam jedynie pogratulować i poczekać na pierwsze reakcje przyszłego taty.

Jarosław Bieniuk w kwietniu został oskarżony o gwałt. Tłumaczył się w "Dzień Dobry TVN":

Zobacz wideo

RG