Asia Jarmołowicz pokazała nowe zdjęcie z synkiem. "My love". Fotografię docenił Antek Królikowski

Joanna Jarmołowicz niedawno została mamą - na świat przyszedł jej syn Józef. Teraz młoda mama pochwaliła się nowym zdjęciem z synkiem. Co ciekawe, docenił je Antek Królikowski, jej były chłopak.

We wrześniu Joanna Jarmołowicz po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszedł jej i Jana Królikowskiego syn, Józef. Gwiazda nie ukrywała swojego szczęścia i opublikowała urocze zdjęcie z synkiem oraz napisała:

Kochani, kochanieńcy, kochaniutcy! Mamy to! W czwartek w nocy razem z Jankiem zostaliśmy rodzicami tego wspaniałego chłopca. Ma na imię Józef i jest najpiękniejszy, i najsłodszy na świecie. Dziś wróciliśmy do domku. Z tej okazji, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali mnie przez dziewięć miesięcy mojej ciąży, a także wspaniałej ekipie pracowników szpitala im. Świętej Rodziny, którzy sprawili, że czułam się podczas pobytu tam jak w domu. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI

Od tego momentu Asia Jarmołowicz chętnie publikuje nowe zdjęcia z Józefem, na którym widać, jak chłopiec coraz bardziej się zmienia i rośnie jak na drożdżach. Co ciekawe, do fanów jego fotografii należy m.in. były partner Asi i jednocześnie brat jej obecnego partnera, Antek Królikowski.

Asia Jarmołowicz pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Nie da się ukryć, że Józef zawładnął teraz całym światem swoich rodziców, a także zdominował  profil na Instagramie swojej mamy. Asia Jarmołowicz własnie pochwaliła się nowym uroczym zdjęciem ze swoim synkiem. Na fotografii chłopiec słodko śpi na niej śpi, a w jej oczach widać czyste szczęście. Krótki opis do zdjęcia mówi wszystko:

My love (tłum. red. Moja miłość) - napisała Asia.
 

Uwagę zwracają komentarze fanów, którzy zachwycają się synkiem aktorki.

Cudowny widok
Małe stworzenie, taka wielka miłość
Pięknie razem wyglądacie

Szczęśliwy tata skomentował natomiast fotografię wszystko mówiącymi serduszkami.

Jan Królikowski skomentował nowe zdjęcie Asi Jarmołowicz z ich synkiemJan Królikowski skomentował nowe zdjęcie Asi Jarmołowicz z ich synkiem Instagram/asiajarmolowicz

Co ciekawe, fanem fotografii jest nie tylko szczęśliwy oraz dumny tata, ale także jego brat i jednocześnie były partner Asi - Antek Królikowski, który chętnie "lajkuje" zdjęcia swojego bratanka. Nie dziwimy się! Józef to sama słodycz.

Antek Królikowski lajkuje zdjęcia Asi JarmołowiczAntek Królikowski lajkuje zdjęcia Asi Jarmołowicz Instagram/asiajarmolowicz

Widać, że mimo wspólnej historii, Antek i Asia utrzymują dobre relacje. 

KM

Antoni Królikowski już nieraz udowodnił, że jest bardzo rodzinny. Ostatnio zabrał swoją dziewczynę na wycieczkę z rodzicami: 

Zobacz wideo