Iwona Węgrowska jest w ciąży? Piosenkarka przerwała milczenie i odniosła się do plotek

Od kilku tygodni mówi się, że Iwona Węgrowska jest w ciąży. Sama gwiazda postanowiła odnieść się do krążących plotek.

Iwona Węgrowska doskonale poznała blaski i cienie polskiego show-biznesu. Ma za sobą chwile glorii i chwały, ale równie doskonale zna smak porażki. Po wszystkich zawirowaniach miłosnych i zawodowych w końcu skupiła się na rodzinie. Świetnie sprawdza się w roli matki, co równie chętnie relacjonuje na swoich mediach społecznościowych. Od jakiego czasu mówiło się, że piosenkarka ma zamiar powiększyć rodzinę, a zdjęcia z ostatniej imprezy tylko podsyciły te spekulacje. 

Czy Iwona Węgrowska jest w ciąży?

Podczas gali Romance TV Award Iwona Węgrowska pojawiła się krótkiej sukience z głębokim dekoltem, ale to nie on grał pierwsze skrzypce. Fotografowie skupiali się przede wszystkim na nieco zaokrąglonym brzuchu piosenkarki. Werdykt był jeden: Iwona jest w ciąży. Sama piosenkarka zdecydowała się skomentować doniesienia w rozmowie z portalem "Plejada". 

Nie jestem w ciąży, chyba że urojonej. (śmiech) Zrolowała mi się bielizna. Nie mam takiego brzucha, to chyba robota zdjęcia. Tak to jest, jak się zakłada babcine majty...- zwierzyła się Plejadzie. 

Okazuje się więc, że domniemana ciąża to tylko źle dobrana bielizna. Piosenkarka nie powiedziała jednak ostatniego słowa w sprawie powiększenia rodziny.

Iwona Węgrowska bardzo chciałaby mieć kolejne dziecko, o czym chętnie opowiada w wywiadach:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: