[TYLKO U NAS] Iwona Węgrowska kilka dni temu poroniła. Gwiazda nawet nie wiedziała, że jest w ciąży. "Nagle poczułam silny ból brzucha"

Iwona Węgrowska niedawno przeżyła tragedię. Wokalistka ostatnio intensywnie trenowała i odchudzała się, jednak nie wiedziała, że była w ciąży.

Iwona Węgrowska tydzień temu doświadczyła osobistego dramatu. Brała udział w show-biznesowym wydarzeniu, na którym z uśmiechem pozowała na ściance. Jednak chwilę później bardzo źle się poczuła i rozbolał ją brzuch. Choć myślała, że złe samopoczucie jest spowodowane intensywnymi treningami i restrykcyjną dietą, ponieważ wokalistka jest w trakcie kuracji odchudzającej, to okazało się, że przyczyna była zupełnie inna...

Iwona Węgrowska straciła dziecko

Gwiazda w rozmowie z Plotkiem wyznała, że kilka dni temu poroniła. Niestety, Iwona nie widziała, że jest w ciąży, dlatego ostatnimi czasy się nie oszczędzała.

Pół roku starałam się o dziecko i nic z tego nie wychodziło. Wtedy, kiedy przestałam tak intensywnie o tym myśleć, wzięłam się za treningi i diety. Korzystałam z zabiegów na ciało z użyciem prądów i zimna, więc sądziłam, że właśnie przez to ostatnio gorzej się czuję. Niestety, prawda była jednak zupełnie inna - opowiedziała Węgrowska w rozmowie z Plotkiem.

Piosenkarka feralnego dnia była zaproszona na show-biznesowe wydarzenie. Choć już wcześniej źle się czuła, to zdecydowała się w nim uczestniczyć.

Nagle poczułam bardzo silny ból brzucha. Szybko uciekłam stamtąd, musiałam później przepraszać organizatorów, że wyszłam w trakcie. Pobiegłam do toalety i całe szczęście, że nie było nigdzie paparazzi. Od razu pojechałam do szpitala. Po badaniu krwi dowiedziałam się, że jestem w ciąży, ale na USG nie było już co ratować. Kiedy to się wydarzyło, byłam w naprawdę złym stanie psychicznym - powiedziała nam.

Węgrowska wyznała nam również, że stratę dziecka przeżył również jej partner.

Moja mama się rozpłakała. Maćkowi powiedziałam na końcu. On bardzo to przeżył. Ale się nie poddajemy, nie odpuszczamy. Będziemy się starać dalej. Bardzo chcę, żeby Lili miała rodzeństwo. Wierzę, że będę jeszcze w ciąży. Wtedy będę spełniona.

Mamy nadzieję, że Iwona Węgrowska szybko spełni swoje największe marzenie.

Iwona Węgrowska szczerze w rozmowie z Plotkiem: "Modlę się o kolejne dziecko"

Zobacz wideo

Justyna Piąsta

Więcej o: