Antek Królikowski pokłócił się z partnerką podczas imprezy. Wiemy, jak się to skończyło [ZDJĘCIA]

Antek Królikowski bawiłm się z partnerką na placu Zbawiciela. Czujni paparazzi dostrzegli, że w pewnej chwili między zakochanymi doszło do sprzeczki.

Antek Królikowski jako jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce musi liczyć się z tym, że media z zaciekawieniem śledzą jego życie nie tylko zawodowe, ale również prywatne. On sam zresztą nieco to zainteresowanie "podkręcał", spotykając się ze znanymi osobami. I choć teraz zauroczony jest w nieznanej szerszej publiczności Katarzynie, paparazzi nadal chętnie robią mu zdjęcia. Ostatnio między nim, a Katarzyną doszło do lekkiej sprzeczki. 

Antek Królikowski z partnerką - zdjęcia paparazzi

Aktor i jego ukochana wybrali się ostatnio do popularnego pubu w centrum Warszawy, Planu B. Mieli spędzić miły wieczór, ale coś ponoć poszło nie tak. 

Około godziny 1:30 między parą doszło do kłótni. Antek chcąc załagodzić sytuacje, spróbował przytulić Kasię, lecz ta mu na to nie pozwoliła. Wyszli z lokalu i się rozeszli. Kasia usiadła na ławce i rozmawiała z przypadkowym mężczyzną. Potem poznała jeszcze dwóch chłopaków. Królikowski przez ten czas palił papierosa. Po kilku chwilach Kasia poszła do Antka i zaczęli ze sobą rozmawiać. Chyba się pogodzili, bo pod rękę poszli do taksówki. Około godziny 2 wspólnie pojechali do domu aktora - donosi świadek zdarzenia.

Na szczęście zakochani dogadali się i plotek o żadnych kryzysie nie będzie.

 CW

Spytaliśmy Julię Wieniawę o związek z Antkiem Królikowskim. Reakcja mistrzowska:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (6)
Antek Królikowski pokłócił się z partnerką podczas imprezy. Potem "próbował załagodzić sytuację" [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
 • sylenth

  Oceniono 7 razy 3

  z zabranianiem przytulania trzeba uwazac - inna pozwoli

 • Gość: Ziuta

  Oceniono 1 raz 1

  A kogo to obchodzi.

 • Gość: Kpiarz

  0

  Jak mawiała moja Babcia, pary po to sprzeczają się w dzień, aby godzić się w nocy..😁

 • Gość: Amatorka

  Oceniono 5 razy -3

  Anyek orzypomina mi Beckhama:) sexi chlopaczek! Oby trafil na przyzwoitą i godna jego kobietę. Tylko niech sie nie stoczy byloby go szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX