Hailey Bieber nie komentuje piosenki Seleny, ale pokazała, czego słucha. Mocne. "Zabiję Cię". Przetłumaczyliśmy dla Was wymowne fragmenty

Hailey Bieber pochwaliła się, jakiego utworu dzisiaj słucha. Tytuł wymowny. Czyżby modelka chciała coś przekazać byłej dziewczynie swojego męża - Selenie Gomez?

Selena Gomez wypuściła właśnie nową piosenkę, którą zatytułowała "Loose You To Love Me". Wsłuchując się w słowa utworu, nie sposób nie zauważyć, że piosenkarka prawdopodobnie śpiewa o swojej wielkiej miłości - Justinie Bieberze (więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ). Artystka niby pogodziła się z tym, że idol nastolatek niedawno wziął ślub z Hailey Bieber, ale wciąż w swej twórczości odnosi się do niego (a przynajmniej tak rozumieją jej piosenki fani). Teraz wszystko wskazuje na to, że w utwór wsłuchała się żona Biebera i... jest wściekła. 

Selena Gomez podpadła Hailey Bieber 

Selena Gomez w piosence "Loose You To Love Me" śpiewa, że czuje się zraniona, a mężczyzna zastąpił ją w dwa miesiące. Czyżby Hailey Bieber odebrała to osobiście i nie spodobało jej się to, że została nazwana pewnego rodzaju zamiennikiem? Prawdopodobnie tak, a dowodem na to ma być jej najnowsze InstaStories. 

Mimo że modelka nie napisała ani słowa o Selenie, to zdjęcie piosenki, której słucha mówi wiele. Żona Justina Biebera pokazała utwór Summer Walker o wymownym tytule "I'll Kill You" (Zabiję cię). 

Playlista Hailey BieberPlaylista Hailey Bieber Fot. haileybieber/Instagram

Już początek jest mocny.

Jeśli s**i Cię znajdą, lepiej bądź ślepy. Jeśli to nie ja, ani Twoja mama, nie powinieneś okazywać miłości.

Później wcale nie jest lepiej:

Chciałabym, żeby dz**ka to zrobiła. Próbujesz między nami stanąć, to nie skończy się dobrze - słyszymy na nagraniu.

Autorka hitu przestrzega inne kobiety i daje do zrozumienia, że kochanek należy do niej.

Pieprz*ć to, kochanie jesteś cały mój (...) Lepiej powiedz tym szmatom, żeby zaczęły przestrzegać zasad - śpiewa Summer Walker.

Nie uważacie, że to całkiem dziwne, że w nocy Selena wydaje piosenkę o bardzo sugerującym tekście, a później Hailey pokazuje, czego słucha? Naszym zdaniem to ewidentny sygnał ze strony modelki, by piosenkarka w końcu dała święty spokój jej mężowi. Myślicie, że te medialne przepychanki kiedyś się zakończą?

Poniżej możecie odsłuchać utwór w całości.

 

AG