Meghan Markle i książę Harry wkurzyli całą rodzinę królewską. Królewski korespondent: Nikt na dworze w tym momencie ich nie wspiera

Książę Harry stanął w obronie Meghan Markle i wydał specjalne oświadczenie. To zdenerwowało całą rodzinę królewską. Brytyjski komentator ocenił zachowanie książęcej pary w bardzo mocnych słowach.

Meghan Markle i książę Harry znów są na ustach wszystkich. Ich zachowaniem oburzona jest rodzina królewska i cały dwór. Dlaczego? Bo młodszy brat księcia Williama nie konsultując się z nikim, wydał oświadczenie, w którym bronił Meghan Markle i porównał ją do księżnej Diany. Chodzi o pozew przeciwko "Mail on Sunday". Harry i Meghan pozwali tabloid, ponieważ opublikował prywatny list księżnej. 

Meghan Markle i książę Harry przesadzili?

Książę Harry na początku października wydał na swoim Twitterze oświadczenie, w którym zdradza, że zdecydował się za wszelką cenę bronić prywatności żony. Przyznał przy tym, że boi się, że Meghan może podzielić los jego matki. 

Moja żona stała się jedną z najnowszych ofiar brytyjskiej prasy brukowej, która prowadzi kampanię przeciwko ludziom bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Widziałem, co się dzieje, gdy ktoś, kogo kocham, zostaje upokorzony do tego stopnia, że nie jest już traktowany ani postrzegany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił - napisał Harry. 

Teraz okazuje się, że te słowa oburzyły członków rodziny królewskiej, a także cały dwór, tym bardziej, że Harry opublikował je bez zgody królowej czy księcia Williama.  Zdradza to brytyjski komentator rodziny królewskiej Richard Palmer. 

Nikt w rodzinie królewskiej ani w pałacu nie wspiera obecnie Harry'ego i Meghan. Nawet pomocnicy pary wydają się zawstydzeni ich działaniami - napisał na Twitterze Palmer. 

Palmer dodał, że wściekli na Harry'ego są zwłaszcza książę Karol i książę William. 

Myślcie, że Meghan i Harry poniosą konsekwencję swoich działań?

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona"

Zobacz wideo

AG