Meghan Markle po raz pierwszy tak szczerze o macierzyństwie. Zdradziła, jaką rolę chce pełnić w życiu Archiego

Meghan Markle pojawiła się na spotkaniu "Ladies Who Launch" w Kapsztadzie. Miała tam opowiedzieć o macierzyństwie.

Meghan Markle i książę Harry przebywają obecnie w Afryce. Paparazzi codziennie dostarczają nam mnóstwo nowych zdjęć książęcej pary. W minionym tygodniu udało im się na nich uwiecznić nie tylko małżeństwo, ale i ich synka. Archie to naprawdę słodki chłopiec, który jest oczkiem w głowie swojej mamy. I to właśnie o jego wychowywaniu księżna Sussex opowiadała na jednym ze spotkań.

Meghan Markle o macierzyństwie

Jak podaje People.com, księżna Sussex pojawiła się ostatnio na spotkaniu "Ladies Who Launch" w Kapsztadzie. Jedna z obecnych pań, która miała okazję wysłuchać przemówienia Meghan, zdradziła, że ta bardzo otworzyła się i powiedziała dużo ciekawych rzeczy.

Mówiła o tym, że jest matką, ma obowiązki księżnej, a także spełnia swoje pragnienia i nie może z niczego zrezygnować, skoro jest księżną. Musi być wierna sobie, temu kim jest - powiedziała Naadiya Moosajee.

Rozmawiały też o dzieciach, gdyż kobieta jest matką 2-letniego syna:

Uznałyśmy znaczenie nie tylko edukacji dla dziewcząt, ale także bycie wzorem do naśladowania dla chłopców. Jesteśmy kobietami wpływowymi, na które chłopcy też mogą patrzeć. Obie mamy synów i musimy mieć świadomość, że jesteśmy wzorem do naśladowania nie tylko dla dziewcząt, ale również dla chłopców i to nie tylko naszych synów, ale dla wszystkich - dodała.

Trzeba przyznać, ze księżna dawno nie była tak wylewna. Tak naprawdę, na temat macierzyństwa nie wypowiadała się do tej pory wcale. Miejmy nadzieję, że teraz się to zmieni i zacznie więcej o nim mówić. Z pewnością wiele kobiet czeka na jej sprawdzone rady. 

CW

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy publicznie z Archiem.

Zobacz wideo