Scenarzysta "The suits" pokazał zdjęcie z Meghan Markle. Tak księżna wyglądała w 2011 roku

Serial dzięki któremu popularność zyskała Meghan Markle niedługo się zakończy. Z tej okazji, jeden z jego twórców pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie z księżną.

Meghan Markle była gwiazdą amerykańskiego serialu "The suits". W 2017 roku zdecydowała się jednak zrezygnować z kariery aktorskiej i opuściła produkcję. Zrobiła to, ponieważ została żoną księcia Harry'ego i przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii. Decyzji chyba nie żałowała, ponieważ bez niej wyprodukowano jedynie dwa sezony. I właśnie z okazji zakończenia produkcji tego ostatniego, scenarzysta serialu pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie z aktorką. 

Meghan Markle na zdjęciu z 2011 roku

Aaron Korsh pisał scenariusz serialu od samego początku. Teraz, z racji zakończenia prac na planie "The suits", postanowił podzielić się z fanami fotkami zrobionymi podczas kręcenia pierwszego sezonu. Na jednym z nich zapozowała Meghan Markle. Zdjęcie zostało zrobione w 2011 roku, kiedy Markle miała 30 lat. 

Księżna ubrana była bardzo zwyczajnie. Miała na sobie niebieską bluzkę i jasny kardigan. Look ten zupełnie odbiega od tego, do jakiego zdążyła przyzwyczaić nas Meghan odkąd wstąpiła do rodziny królewskiej. 

Uważacie, że amerykańska aktorka bardzo się zmieniła? 

CW

Meghan Markle i książę Harry podczas tegorocznej wizyty w Afryce

Zobacz wideo