Meghan Markle parsknęła śmiechem, kiedy zastosowano na niej instagramowy filtr. Tak wyglądał jej ostatni dzień w Afryce

Meghan Markle i książę Harry kilka ostatnich dni spędzili w Afryce. Podczas spotkań podjęli nie tylko poważne tematy, ale były także zabawne chwile. Nowe nagranie z księżną podbija sieć.

Meghan Markle coraz częściej pojawia się podczas publicznych wyjść. Aktorka chyba na dobre wróciła już do książęcych obowiązków i razem z Harrym wyleciała ostatnio do Afryki. Spędzili tam kilka dni spotykając się z mieszkańcami i przedstawicielami władz poszczególnych krajów. Podczas pobytu w Kapsztadzie została nagrana z nałożonym na twarz zabawnym filtrem.

Meghan Markle roześmiała się na swój widok

Podczas ostatniego dnia pobytu w Afryce książęca para odwiedziła Kapsztad. W sieci pojawiło się wiele zdjęć z ich spotkania z fanami. Meghan ubrana w beżową sukienkę za ponad 3 tys. złotych miała świetny nastrój. Ciągle się uśmiechała i pozowała do zdjęć. Jeden z obecnych tam mężczyzn nagrał ją na Instagramie.

 

Przewińcie karuzelę do samego końca i zobaczcie wideo. Reakcja amerykańskiej aktorki bezcenna.

 

Fajnie, że tak zabawny film trafił do sieci. Może w końcu Meghan pozbędzie się łatki zbyt poważnej członkini rodziny królewskiej i będzie postrzegana jako zwyczajna księżna, a nie wielka, amerykańska diwa.

CW

Meghan i Harry odwiedzili ostatnio Afrykę. Zobaczcie jak wyglądał ich ostatni dzień.

Zobacz wideo