Spekuluje się, że Rihanna jest w ciąży. Jej najnowsze zdjęcia nie uciszą plotek. Obcisła biała sukienka podkreśliła jej brzuch

Rihanna została sfotografowana na balu w Nowym Jorku. Biała, obcisła kreacja podkreśliła brzuch gwiazdy. Czyżby to ciąża była powodem zwlekania z wydaniem albumu?

Rihanna nieco podpadła najwierniejszym fanom. Od trzech lat nie wydała nowego albumu i nie zanosi się nawet na to, by wydała jakikolwiek nowy singiel. Po pierwsze, skupia się na promocji swojej kosmetycznej marki, a po drugie, chyba zostanie mamą. Wystarczy spojrzeć na jej brzuch na najnowszych zdjęciach. 

Rihanna w opiętej sukience z zaokrąglonym brzuchem

Artystka sobotni wieczór spędziła na branżowej imprezie w Nowym Jorku. Fotoreporterzy zrobili jej wiele zdjęć, które okazują się być jak na wagę złota. Rihanna przeszła obok nich w białej, bardzo opiętej sukience. I choć wyglądała naprawdę zjawiskowo, oczy wszystkich skierowane były na jej brzuch. Jest wyraźnie zaokrąglony. 

 

Ciąża piosenkarki nikogo nie powinna dziwić, ostatnio w wywiadzie dla magazynu Essence wspomniała o córce, którą zamierza urodzić.

Jestem czarnoskórą kobietą. Pochodzę od czarnoskórej kobiety, którą urodziła czarnoskóra kobieta i zamierzam urodzić kolejną czarnoskórą kobietę.

Myślicie, że piosenkarka zdecydowała się na założenie rodziny? Choć czekamy na jej kolejny koncert, będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli potwierdzi domysły dziennikarzy i fanów. 

Przypomnijmy, Rihanna spotyka się obecnie z Hassanem Jameelem, arabski milionerem.

CW

Agnieszka Kaczorowska opowiedziała w rozmowie z Plotkiem jak wróciła do dawnej sylwetki.

Zobacz wideo