Rihanna przyłapana na zakupach w sklepie spożywczym. Gdzieś w tle ochroniarze, ale wózek pchała jednak sama

Gwiazdy na zakupach w sklepach spożywczych to rzadki widok. Większość z nich robi zamówienia przez internet, by uniknąć kontaktu z postronnymi ludźmi. Rihanna nie ma z tym problemu. Zresztą zobaczcie jej ostatnie zdjęcia.

Mimo że majątek Rihanny szacowany jest na 600 milionów dolarów, piosenkarce nie odbiła jeszcze sodówka. Ostatnio Barbadoska została przyłapana przez paparazzi w jednym ze sklepów spożywczych w Los Angeles. Wokalistka robiła zakupy i bez pomocy ochroniarzy pchała ogromny wózek z zakupami.

Rihanna przyłapana na zakupach

31-latka wybrała się na zakupy do luksusowego włoskiego sklepu spożywczego w Westfield Century City Mall w Los Angeles. Ku naszemu zdziwieniu pchała wózek, który wyglądał na dość obciążony. Rihanna zachowywała się jak zwykły klient. Choć towarzyszyło jej kilku ochroniarzy, nie chowała się za okularami przeciwsłonecznymi i dużym kapeluszem.

W trakcie zakupów Riri próbowała różnych smakołyków i zaopatrzyła się w niezbędne produkty. W koszyku nie zabrakło bazylii i wina. Co ciekawe, po odejściu od kasy, wokalistka udała się do restauracji, która należy do właściciela sklepu. Jest to jedna z najlepszych pizzeri w mieście. Zazwyczaj trzeba czekać na wolny stolik nawet dwie godziny, jednak Rihanna weszła bez kolejki i zajadała się ulubioną pizzą.

RihannaRihanna Forum / Forum, Backgrid USA

Zakupy to nie wszystko. Gwiazda miała na sobie czarno-białą sukienkę o niskim kroju, białe tenisówki i torbę na ramię od Diora. Trzeba przyznać, że widok piosenkarki pchającej wózek pełen zakupów jest dość zabawny, kiedy dookoła niej stoją rośli ochroniarze:)

AD