Rihanna na barbadoskich "dożynkach" króluje co roku. Tak wyglądała ostatnio. Teraz postawiła na jeszcze większe szaleństwo

Rihanna znów w swoim żywiole. Gwiazda bawi się obecnie na festiwalu Crop Over na rodzinnym Barbadosie.

Na przestrzeni lat Rihanna dorobiła się nie tylko miana jednej z najbogatszych gwiazd muzyki na świecie, ale także ikony stylu. Sesja na Instagrama, wyjście na czerwony dywan... Okazja nie ma znaczenia. Wokalistka zawsze błyszczy - raz cekinami, a raz golizną.

Rihanna na Crop Over

Nie inaczej jest podczas corocznej imprezy Crop Over na rodzinnej wyspie Rihanny, Barbadosie. Uczestnicy zabawy mają na sobie festiwalowe kreacje, które mogą kojarzyć się ze słynnym karnawałem w Rio de Janeiro. Gwiazda wiele razy udowadniała już, że bierze ten dress code bardzo serio. W tym roku po raz kolejny nie zawiodła.

W poprzednich latach Rihanna stawiała na bardzo odważne stroje. Teraz postanowiła zakryć swoje ciało, ale to nie oznacza, że jej kreacja była nudna. Efekt "wow" zapewniła burza różowych piór. To właśnie z nich w dużej mierze składała się suknia gwiazdy. Uwagę przyciąga też oryginalna fryzura w formie kilku koczków oraz niecodzienny, jak na RiRi makijaż. Dawno nie widzieliśmy jej w zielonym cieniu do powiek.

Jak wyglądała? Naszym zdaniem jest ogień!