Lewa stworzyła markę kosmetyków, a Krupińska komentuje. Modelka strzeliła sobie w kolano. Wszystko przez pewien aspekt

Paulina Krupińska entuzjastycznie skomentowała wieść o kosmetykach Anny Lewandowskiej. Sęk w tym, że dla sieci Rossmann reklamuje kosmetyki Ewy Chodakowskiej.

Paulina Krupińska to piękna i lubiana przez Polaków modelka. Nic więc dziwnego, że wiele firm pragnie z nią współpracować. Od jakiegoś czasu jest ambasadorską Rossmanna, w którym sprzedawane są kosmetyki Ewy Chodakowskiej. Decyzja gwiazdy była o tyle zaskakująca, bo jej konflikt z trenerką był szeroko komentowany i narastał z każdym kolejnym odcinkiem "Dance, dance, dance". Na tym jednak nie koniec. Teraz znacząco skomentowała post Anny Lewandowskiej.

Paulina Krupińska będzie używać kosmetyków Lewandowskiej, reklamując te Chodakowskiej

Modelka chyba już sama nie wie czego chce. Od kilku miesięcy będąc twarzą Rossmanna, poleca Polkom kosmetyki Ewy Chodakowskiej. Przeczy więc sama sobie, bo właśnie zapowiedziała, że będzie używać tych, które wypuszcza Lewandowska. 

Nareszcie będę miała czego używać - napisała pod nowym postem "Lewej".

Uradowana trenerka natychmiast zareagowała odpisując serduszkami.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska screen Instagram

Czy taka ambasadorka Was przekonuje? Nas niekoniecznie. A przypomnijmy, Rossmann zrezygnował dla niej z czterech znakomitych aktorek,  Małgorzaty Sochy, Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej i Magdaleny Stużyńskiej, które wcześniej rekomendowały tę markę. 

CW

Ida Nowakowska skomentowała konflikt Pauliny Krupińskiej z Ewą Chodakowską.

Zobacz wideo