Adele pocieszyła się po rozstaniu. Spotyka się ze znanym raperem. To były Naomi Campbell

Adele od niedawna spotyka się ze swoim kolegą z branży. Ich romansem żyje już cała Wielka Brytania.

W kwietniu Adele poinformowała fanów, że rozstała się z mężem. Razem z Simonem Koneckim tworzyli parę przez osiem lat. Mają niespełna 7-letniego syna Angela. Jak donoszą brytyjskie media, w życiu wokalistki już pojawił się nowy mężczyzna.

O życiu prywatnym Adele wiadomo niewiele. Gwiazda od początku kariery konsekwentnie unika opowiadania o swojej rodzinie i związkach. O tym, że była mężatką poinformowała media przypadkowo odbierając statuetkę Grammy w 2017 roku.

Adele znów zakochana

Trzy miesiące temu wokalistka została przyłapana przez paparazzi na spacerze z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się jednak, że nie udało mu się skraść serca Adele na dłużej. Jego miejsce zajął brytyjski raper Skepta. Tak przynajmniej głosi "The Sun".

Łączy ich specjalna więź. Coraz więcej czasu spędzają razem. Ich przyjaciele mają nadzieję, że stworzą wspaniały związek - donosi informator.

Gwiazdy zbliżyły się do siebie po tym, jak rozpadły się ich związki. Co ciekawe, łączy ich nie tylko pasja do muzyki i wolny stan. Oboje są rodzicami i pilnie strzegą swojej prywatności.

Skepta - kim jest nowa sympatia Adele?

Skepta jest obecnie uważany za jednego z najpopularniejszych i najważniejszych brytyjskich raperów. W swojej karierze był kilkukrotnie nominowany do prestiżowych Brit Awards. Jego największy przebój to "Shutdown". Artysta jeszcze w październiku wystąpi w Polsce na dwóch koncertach.

Kibicujecie im?