Agata Duda zachwyca w USA. Pojawiła się już w dwóch stylizacjach. Pierwsza stylowa, druga skromna, ale piękna

Agata Duda razem z Prezydentem Andrzejem Dudą rozpoczęli oficjalną wizytę w USA. Pierwsza dama zaprezentowała się już w dwóch modnych stylizacjach i jak zwykle zachwyciła.

Prezydent Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda polecieli do USA. Polityk spotkał się już z Donaldem Trumpem, a przed nim jeszcze udział w sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Wcześniej jednak razem z żoną spotkali się z lokalną Polonią. My zwróciliśmy uwagę na stylizacje Pierwszej Damy i musimy przyznać, że wyglądała obłędnie!

Agata Duda zadała szyku w USA

Prezydent w towarzystwie Agaty Kornhauser-Dudy spotkał się z Polonią w Parku Walnut Hill. Żona Andrzeja Dudy postawiła na przylegający, biało-czerwony komplet. Bluzka wyróżniała się pasującym, czerwonym paskiem i delikatną baskinką. Ołówkowa spódnica idealnie pasowała do figury Pierwszej Damy.

 

Następnie Prezydent wraz z żoną wybrali się na spotkanie z mieszkającym w USA 93-letnim Edwardem Mosbergiem – ocalałym z Holokaustu obywatelem Rzeczypospolitej i Stanów Zjednoczonych. Na tę poważną wizytę Pierwsza Dama założyła granatową sukienkę z kołnierzem.

 

Przypomnijcie sobie, jak Andrzej Duda uczcił urodziny Pierwszej Damy:

Zobacz wideo

Jak podobają się Wam stylizacje Agaty?

KB