Magdalena Frąckowiak wystąpiła w "Top model". Jej zachowanie podzieliło internautów. "Zmanierowana gwiazdeczka" vs. "Daje dobre rady"

Magdalena Frąckowiak była gościem specjalnym trzeciego odcinka "Top model". Choć była bardzo profesjonalna, jej zachowanie nie spodobało się wszystkim.

Magdalena Frąckowiak to jedna z najpopularniejszych polskich top modelek. Szła w pokazach największych domów mody i była aniołkiem "Victoria's Secret". Nic więc dziwnego, że produkcja zaprosiła ją jako gościa specjalnego do jednego z odcinków "Top Model". Choć była bardzo profesjonalna, nie wszystkim przypadła do gustu. 

Magdalena Frąckowiak w "Top model"

Frąckowiak pojawiła się na planie programu podczas pierwszej, profesjonalnej sesji zdjęciowej uczestników. Jako doświadczona modelka służyła pomocą początkującym koleżankom i kolegom. Stale komentowała ich pozy, miny, czy umiejętności akrobatyczne, które podczas tych zdjęć bardzo się przydały. 

Maniera była bardzo zauważalna. Nie dało się nie zwrócić uwagi także na jej skierowane w dół dłonie. Fani komentujący odcinek pod zdjęciami na Instagramie byli mocno podzieleni. Jedni pisali, że Magdalena wypadła świetnie, a inni po prostu ją skrytykowali.

Dziwnie się zachowuje. 
Wymanierowana, ale daje dobre rady.
Wydaje się wybredna, ale ma dobre rady. 
Zmanierowana gwiazdeczka.

Jednej fance nie spodobała się stylizacja modelki pisząc, że wygląda jak Ciotka Klotka. A wy, zgadzacie się z opiniami internautów? Naszym zdaniem Magdalena wyglądała mega fashion i zachowywała się jak gwiazda, bo... po prostu nią jest.

CW

Metamorfozy byłych uczestników "Top model". Niektórzy bardzo się zmienili.

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (28)
Magdalena Frąckowiak wystąpiła w "Top model". Jej zachowanie podzieliło internautów
Zaloguj się
 • Gość: Me

  Oceniono 32 razy 32

  ..Magdalena wygladała mega fashion." Nawet nie chce mi się tego komentować, poprostu ręce opadaja.

 • joebook

  Oceniono 40 razy 32

  "Naszym zdaniem Magdalena wyglądała mega fashion i zachowywała się jak gwiazda, bo... po prostu nią jest."
  A moim zdaniem autor to tłumok, nieuk i analfabeta.

 • Gość: Olcia

  Oceniono 24 razy 18

  Jaka z niej gwiazda 😂 Gwiazdą w modelingu jest Anja Rubik albo Małgosia Bela- zachowanie obydwu jest skrajnie różne od zachowania samozwańczej queen Magdy, dlatego nikt jej już nie zatrudnia i musi albo sprzedawać biżuterię, albo tshirty. Na koniec życia skończy w wariatkowie, czuję to.

 • Gość: Oko

  Oceniono 14 razy 14

  "Wyglądała mega fashion" to nie jest ani po polsku ani po angielsku. K...... kto to pisze????

 • Gość: Anna

  Oceniono 18 razy 14

  Odnioslam wrazenie ze albo leku ma zle dobrane albo ma cos z psychika, dziwnie sie zachowuje...

 • Gość: Gosc

  Oceniono 17 razy 13

  Twarz dziwna ani ładna ani brzydka! Natomiast sposób wypowiadania się ubogi :) Jakby Pani nie wiedziała co powiedzieć . Gwiazda to zbyt mocne słowa:) To tylko jedna z modelek...

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 10

  Tzw redakcja ma bardzo ubogie słownictwo, nie rozumie znaczenia słów, których używa oraz nie potrafi składać poprawnych gramatycznie zdań.
  Skąd Wy redakcjo jesteście?

 • Gość: Dziewczyna

  Oceniono 13 razy 9

  Gdyby jakiś model wycierał pot z uczestniczki ku uciesze jurorów, byłaby afera, ale ponieważ to pani Magda molestowała młodego uczestnika, nie ma o tym niesmacznym wydarzeniu ani słowa.

 • Gość: Dobra

  Oceniono 13 razy 9

  Takie sukienki są teraz modne, ale czy kobiety ładnie w nich wyglądają??? Okropna moda swoją drogą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX