Meghan Markle i książę Harry na ślubie przyjaciół. Znany stylista określił kreację księżnej jako "szokującą". Wyjaśnił, dlaczego

Meghan Markle i książę Harry przebywają w Rzymie, gdzie uczestniczyli w ślubie przyjaciół. Do sieci trafiły ich zdjęcia. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Meghan Markle i książę Harry od piątku są w Rzymie. Jak wiemy, nie wzięli ze sobą syna Archiego, który przyszedł na ślub w maju. Małżonkowie wyskoczyli na ślub projektantki Mishy Nonoo, z którą księżna Sussex przyjaźni się od lat. To prawdopodobnie to właśnie ona wyswatała Meghan i Harry'ego! Jej mężem został przedsiębiorca Michael Hess. Oprócz nich była też m.in. Ivanka Trump oraz Orlando Bloom i Katy Perry

Meghan Markle i książę Harry na ślubie przyjaciół

Do mediów trafiły zdjęcia pary książęcej, która wraz z tłumem gości udała się na uroczystość. Meghan i Harry wyglądali bardzo elegancko, ale na pewno nie nudno! Dostosowali się do wytycznych pary młodej, która dała wskazówki, jak ich bliscy powinni wyglądać. Dlatego księżna Sussex miała długą sukienkę, a książę smoking.

Kreacja Meghan jest szeroko komentowana. Wszystko dlatego, że w tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy. Czarna sukienka od Valentino miała bufiaste przezroczyste rękawy. Obszyta była sznurkami ozdobionymi kryształkami. Kosztowała całkiem sporo, bo 12 tysięcy dolarów. Całość dopełniła złota biżuteria, delikatny makijaż oraz włosy upięte w kok.

Jednak nie wszystkim spodobało się to, że na ślub wybrała czarny kolor. Została za to skrytykowana przez stylistę Lucasa Armitage'a.

Goście weselni zwykle unikają czerni i wybierają inne kolory - powiedział.

Potem było jednak jeszcze mocniej:

Jak wiemy, Meghan nie zawsze przestrzega zasad etykiety, ale nawet jak na nią, jest to dość szokujące.
 

A wam jak wam się podoba ta stylizacja?

Megah Markle podejmuje się nowych zawodowych wyzwań:

Zobacz wideo

AW