Meghan Markle i książę Harry z synkiem w pubie. On popija piwko, ona w białych szortach. Pierwszy raz widzimy takie zdjęcia pary

Meghan Markle i książę Harry wybrali się do brytyjskiego pubu. Zaskoczeni? My trochę tak, bo towarzyszył im też Archie. Nie zabrakło tradycyjnego piwa, a stroje książęcej pary wskazują na to, że postawili na totalną swobodę.

Królewska etykieta? To nie dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Książęca para udowodniła to po raz kolejny. Można nawet powiedzieć, że tym razem "poszli na całość". Wydaje się, że zapragnęli "zwykłego" życia, ponieważ zostali przyłapani przez paparazzi w jednym z brytyjskich pubów nieopodal swojej rezydencji Frogmore Cottage. Co więcej, zabrali ze sobą niespełna czteromiesięcznego synka. Do sieci już trafiły zdjęcia z ich rodzinnego wypadu, a portal TMZ postanowił zrelacjonować ich pobyt w barze. 

Meghan Markle i książę Harry zabrali Archiego do pubu

Jak czytamy, Meghan i Harry tego dnia byli bardzo wyluzowani. Wskazuje na to między innymi strój księżnej, która miała na sobie... krótkie spodenki. Oj, odważnie. A jak w pubie czas spędził Archie? Ponoć przez dwie godziny drzemał i ani razu nawet nie zapłakał. Rodzice zamówili sobie oczywiście kolację, Harry popijał w między czasie piwo, a Meghan wodę. TMZ donosi, że książęca para była traktowana jak inni klienci. Co więcej, wiele osób nawet nie zorientowało się, że tuż obok siedzą Meghan i Harry. 

Choć wyjście było prywatne, to i tak książęcej parze towarzyszyła ochrona oraz policjanci. 

Meghan Markle już wróciła do pracy. Zobacz wideo. 

Zobacz wideo

DH