"SE" donosi, że Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża. Ale ta nie trafi do niej. Przyjaciel Piotra: Obejmę funkcję szefa studia

Piotr Woźniak-Starak zostawił po sobie studio filmowe Watchout Productions. Wiemy, kto przejmie funkcję szefa.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską. Milioner był jednym ze współzałożycieli studia filmowego Watchout Productions. To właśnie dzięki tej firmie do kin trafiły takie hity jak "Bogowie" czy "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Jak donosi "Super Express", schedę po mężu ma przejąć jego żona.

Kto przejmie firmę Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno po raz pierwszy od śmierci męża zabrała głos w mediach społecznościowych. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Według doniesień gwiazda jeszcze dziś ma się pojawić na Festiwalu Polskich Fabularnych w Gdynii, gdzie odbędzie się premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Czyżby to oznaczało początek jej współpracy z firmą zmarłego męża? Informator "Super Expressu" nie ma wątpliwości.

Agnieszka już dawno wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć jego miejsce i poświęcić się firmie - zdradza tabloid.

Tak się jednak nie stanie. Krzysztofa Tereja, przyjaciel rodziny Woźniak-Starak rozwiał wszelkie wątpliwości podczas konferencji na Festiwalu w Gdynii.

Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy - powiedział.

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym":

Więcej o:
Komentarze (60)
Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża? "Super Express" nie ma wątpliwości, a przyjaciel rodziny zdradził, jak jest na prawdę
Zaloguj się
 • Gość: jak

  Oceniono 68 razy 44

  Przestańcie pie...ć, że jego śmierć wstrząsnęła Polską. Mną nie wstrząsnęła. I nie będziecie mi mówić czy ja jestem w Polsce czy nie.

 • Gość: Kk

  Oceniono 41 razy 39

  Niby czemu ona miałaby t być.
  Piotr zakładał firmę z konkretnymi ludźmi, zdaje się, że udziały maja tez Starakowie, a Agnieszka nie jest ani orłem biznesu, ani dziennikarka. Prowadziła kretynskie programy i sciankowala. To tyle. Co to ma wspólnego z filmem.
  Piotr studiował media, grafikę w NY i przez film przeszedł przez wszystkie szczeble. Kawę roznosi, kable ciągnął. poznał cała fiowa drogę zanim się sam za film wziął. A Aga co ma z filmem wspólnego?

 • Gość: ew

  Oceniono 32 razy 28

  Skoro on sie na tym zna to chyba lepiej na firmy, a kase za udzialy i tak bedzie miała Aga

 • Gość: Ela stefanska

  Oceniono 31 razy 19

  Nie róbcie jaj. Aga i filmy... Pusta lanserka.. Nie mająca pojęcia o niczym

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 26 razy 18

  Po pierwsze nie ma obowiązku bycia prezesem firmy, której jest się właścicielem/udziałowcem. Można wynająć menedżerów, którzy się znają na prowadzeniu takiego studia. Po drugie to rewelacje SE można między bajki zazwyczaj włożyć ...

 • Gość: Jadzia

  Oceniono 30 razy 16

  Każda smierć jest tragedią dla najbliższych ale takich przypadków codziennie jest kilkaset i nikt nie robi z tego takiego przedstawienia. A tu koleś chciał bzyknać na boku i wyszło tak jak i teraz robi się z niego na sile kryształowo czysta i szlachetna postać.

 • Gość: Kazio

  Oceniono 32 razy 16

  Od tych woźniaków staraków rozenków i majdanów i tych nachalnych artykułów rzygać mi się chce.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 29 razy 13

  Zdolny facet był i łebski bisnesmen,szkoda człowieka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX