"SE" donosi, że Agnieszka Woźniak-Starak przejmie firmę męża. Ale ta nie trafi do niej. Przyjaciel Piotra: Obejmę funkcję szefa studia

Piotr Woźniak-Starak zostawił po sobie studio filmowe Watchout Productions. Wiemy, kto przejmie funkcję szefa.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską. Milioner był jednym ze współzałożycieli studia filmowego Watchout Productions. To właśnie dzięki tej firmie do kin trafiły takie hity jak "Bogowie" czy "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Jak donosi "Super Express", schedę po mężu ma przejąć jego żona.

Kto przejmie firmę Piotra Woźniaka-Staraka?

Agnieszka Woźniak-Starak niedawno po raz pierwszy od śmierci męża zabrała głos w mediach społecznościowych. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Według doniesień gwiazda jeszcze dziś ma się pojawić na Festiwalu Polskich Fabularnych w Gdynii, gdzie odbędzie się premiera ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka. Czyżby to oznaczało początek jej współpracy z firmą zmarłego męża? Informator "Super Expressu" nie ma wątpliwości.

Agnieszka już dawno wspominała, że chce pracować z mężem. Teraz planuje zająć jego miejsce i poświęcić się firmie - zdradza tabloid.

Tak się jednak nie stanie. Krzysztofa Tereja, przyjaciel rodziny Woźniak-Starak rozwiał wszelkie wątpliwości podczas konferencji na Festiwalu w Gdynii.

Obejmę funkcję szefa studia. Strategia jest już wyznaczona. Kolejny film złożony jest już w PISF. W przygotowaniu jest też serial i film biograficzny. Jedna osoba z obecnego studia wejdzie do zarządu. Więcej zmiany osobowych nie przewidujemy - powiedział.

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym":