Agnieszka Woźniak-Starak ma uczcić pamięć męża podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni. "Zapowiedziała swój udział"

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć tragicznie zmarłego męża prawdopodobnie dziś wieczorem. Kolorowa prasa donosi, że dziennikarka pojawi się na festiwalu w Gdyni.

Agnieszka Woźniak-Starak usunęła się w cień po tragicznych wydarzeniach nocy z 17 na 18 sierpnia. Na jeziorze Kisajno zginął wtedy jej mąż, Piotr Woźniak-Starak.

 

Dziennikarka zabrała głos dopiero kilka dni temu, dodając na Instagram zdjęcie z poruszającym opisem. W ten sposób chciała oddać hołd mężowi. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec.

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w Gdyni

Dwutygodnik "Flesz" poinformował właśnie, że Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża na festiwalu filmowym w Gdyni. W poniedziałek wieczorem odbędzie się tam premiera ostatniego filmu producenta, "Ukryta gra".

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć swojego męża na premierze jego najnowszego filmu pt. "Ukryta gra". Premiera ostatniej produkcji Piotra Woźniaka-Starak odbędzie się podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni - czytamy w magazynie.

Informacje o jej obecności podała rzecznika prasowa festiwalu, Magdalena Jacoń.

Wiemy, że chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem - podano.

CW

Tragiczne wydarzenia zmusiły Agnieszkę do rezygnacji z pracy w "Big Brotherze". Zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Jak się do tego przygotowywała?

Zobacz wideo