"Big Brother": Gabi Drzewiecka zastąpiła w roli prowadzącej Agnieszkę Woźniak-Starak. Jak wypadła? Fani nie mają wątpliwości

Gabi Drzewiecka wystąpiła w roli prowadzącej kolejną edycję "Big Brother". Zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak, która z powodów osobistych zrezygnowała z rej roli. Jak jej poszło?

Gabi Drzewiecka zaliczyła dzisiaj debiut w roli prowadzącej program "Big Brother". O pracy dowiedziała się niecały miesiąc wcześniej.

Big Brother: Gabi Drzewiecka zastąpiła Agnieszkę Woźniak-Starak

Gabi Drzewiecka - dziennikarka i prezenterka - zastąpiła prowadzącą pierwszą edycję "Big Brothera" Agnieszkę Woźniak-Starak. Nie miała dużo czasu na przygotowania do tej roli. O pracy dowiedziała się zaledwie niecały miesiąc temu, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak straciła w tragicznym wypadku na Mazurach męża. Jak sprawdziła się w tej trudnej roli?

Bycie zastępczynią w takim programie nie jest proste, zwłaszcza w takiej sytuacji. Jednak Gabi Drzewiecka stanęła na wysokości zadania. Takiego zdania są bez wątpienia fani "Big Brothera". Zewsząd sypią się pochwały dla nowej prowadzącej, której Agnieszka Woźniak-Starak szczerze żyła powodzenia, oddając w jej ręce swój program.

Super, pasuje do tego programu!
Gabi, jesteś rewelacyjna!
Jest świetna
Super zaczęła i pewnie dobrze się odnajdzie, ale BB bez Agnieszki Woźniak-Starak to już nie to samo...
 

Rzadko kiedy nowi prowadzący wzbudzają w widzach aż tak pozytywne emocje. A jak wam podoba się Gabi Drzewiecka? Zdała egzamin z prowadzenia "Big Brothera"?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.