"Big Brother": jedna z tych trzech osób wejdzie do domu Wielkiego Brata. Kto miał najlepszą prezentację?

"Big Brother" powraca z nowym sezonem już w najbliższy piątek. Widzowie już teraz mogą zdecydować, kogo chcą zobaczyć w programie. Do wyboru mają jedną z trzech osób, które w charakterystyczny sposób zaprezentowały się na Instagramie.

Powrót programu "Big Brother" okazał się strzałem w dziesiątkę - nic dziwnego, że TVN w najbliższy piątek pokaże drugi sezon show. Uczestników jeszcze nie znamy, ale wiemy, że na pewno będzie to jedna z trzech osób, które kilka dni temu były gośćmi w "Dzień Dobry TVN" - Martyna, Seweryn albo Wiktoria.

Big Brother. Martyna, Seweryn i Wiktoria zaprezentowali się

Martyna, Seweryn i Wiktoria walczą o miejsce w domu Wielkiego Brata. Czy się w nim znajdą, zadecydują widzowie w głosowaniu SMS-owym, którego wyniki poznamy już w piątek. Swoje zalety prezentowali w krótkich spotach, zamieszczonych w mediach społecznościowych programu "Big Brother".

Martyna ma 21 lat i, jak sama mówi o sobie, uważa się za osobę atrakcyjną. Urody nie można jej rzeczywiście odmówić. Dziewczyna pracuje jako kosmetyczka i stylistka paznokci, studiuje. Gdyby weszła do domu Wielkiego Brata, "na wolności" zostawiłaby swojego chłopaka Rafała. W krótkim nagraniu przed programem mówiła, że "lubi dużo spać i dużo mówić".

 

Seweryn pracuje jako trener personalny i fotomodel. Twierdzi, że jego siła fizyczna idzie w parze z psychiczną, dzięki czemu ma predyspozycje nie tylko, żeby wejść do programu, ale wręcz go wygrać. Na razie widzowie nie dają mu większych szans, bowiem komentarze pod jego prezentacją na Instagramie nie są zbyt przychylne. Może jednak Seweryn nas zaskoczy? Gdyby wszedł do domu Wielkiego Brata, w "realu" zostawiłby dwóch synów. Jak sam mówi, będzie mu brakowało głównie siłowni w programie.

 

Wiktoria jest świeżo po maturze i, jak widać, chciałaby rozpocząć prawdziwe dorosłe życie od udziału w programie "Big Brother". Dziewczyna na swoim nagraniu na Instagramie dała się najlepiej poznać swoim fanom w czasie Q&A. Jest singielką, próbowała być wegetarianką, dostała się na 3 kierunki studiów i, jeśli dostanie się do programu, to za rok znowu na nie zda. Poza show pozostawiłaby ukochanego psa i musiałaby przetrwać z ograniczonym dostępem do nikotyny. Wiktoria też jako jedyna wykazała się sporą dozą ostrożności i wykasowała większość swoich dotychczasowych postów z Instagrama, dlatego też posiłkujemy się w tej kwestii oficjalnym nagraniem z programu:

 

Sami możecie zdecydować, kto z nich powinien dostać się do domu Wielkiego Brata. Wyniki (płatnego) głosowania poznamy już w piątek wieczorem po godzinie 20:00.

Zobacz wideo