Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka przerwali milczenie. Anna Woźniak-Starak i Jerzy Starak wydali oświadczenie

Piotr Woźniak-Starak zmarł tragicznie w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku. Dziś po raz pierwszy publicznie głos zabrali jego rodzice. Co napisali w oświadczeniu?

Piotr Woźniak-Starak zmarł w wyniku tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno, w nocy z 17 na 18 sierpnia. Poszukiwanie jego ciała trwało kilka dni. W specjalnym oświadczeniu rodzice znanego producenta filmowego podziękowali służbom za pomoc. 

Oświadczenie rodziców Piotra Woźniaka-Staraka

Anna Woźniak-Starak i Piotr Starak wystosowali list do Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Teściowie Agnieszki Woźniak-Starak podziękowali służbom za pomoc w poszukiwaniach ciała syna.

Chcielibyśmy złożyć na Pana ręce podziękowania za organizację i przeprowadzenie poszukiwań naszego syna, Piotra Woźniaka-Staraka. (...) Chcielibyśmy podziękować za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób.

Praca i zaangażowanie policjantów, żołnierzy i płetwonurków był olbrzymim wsparciem dla pogrążonych w żałobie rodziców.

Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie, były źródłem wielkiego wsparcia i dodawały otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach - czytamy w oświadczeniu.

CW

Edward Miszczak wspomina Piotra Woźniaka-Staraka. 

Zobacz wideo
Więcej o: