Marta Manowska dodała zdjęcie w wannie pełnej płatków róż. Nie wszystkim jednak się spodobało. "Powinnaś się wstydzić!". Odpowiedziała

Marta Manowska wyleciała na wakacje na Bali. W hotelu czekała na nią kąpiel w wannie pełnej płatów róż. Kiedy prezenterka się tym pochwaliła, pod zdjęciem wywiązała się dyskusja.

Marta Manowska ma za sobą bardzo pracowity czas. Ostatnie miesiące spędziła na planach zdjęciowych różnych projektów. Zaczęło się od nagrania szóstego sezonu "Rolnik szuka żony", a skończyło na muzycznym show Dwójki "The Voice Senior". Teraz, kiedy ruszyła emisja obu programów, prezenterka znalazła chwilę, by odpocząć. Spakowała walizki i wyleciała na Bali.

Marta Manowska na rajskich wakacjach na Bali

Marta Manowska w wybranym przez siebie hotelu została przywitana bardzo luksusowo. Już na samym początku zaoferowano jej kąpiel w wodzie pełnej płatków róż. Gwiazda uwieczniła ten piękny moment na zdjęciu, które opublikowała na swoim Instagramie. Niestety, nie spodobało się ono wszystkim fanom. 

 
Jak można ukrócić życie tylu pięknym kwiatom? I na dodatek czuć się z tym szczęśliwie? Myślę, że w momencie, kiedy mówi się tyle o ochronie natury, osoby publiczne powinny wstydzić się takich czynów! A tu jaka radość?! Wstyd, gdzie tu mowa o ekologii? Przecież z takich drobiazgów zbudowana jest nasza ziemia - napisała jedna z obserwatorek.

Prezenterka chyba nie spodziewała się takiej reakcji. Mimo to postanowiła odpowiedzieć.

Myślę, że to opadnięte kwiatki, nie zrywane. Przygotowane na przyjazd. Jestem wegetarianką, oszczędzam wodę, światło, ograniczam plastik. Polecam - broniła się gwiazda.

A Wy, co sądzicie o całej sytuacji? Czy Marta rzeczywiście zasłużyła na krytykę?

CW

Marta Manowska wybrała się na wakacje prawdopodobnie ze swoim partnerem. Sprawdźcie, co powiedziała o ukochanym w rozmowie z Plotkiem. 

Zobacz wideo