Agnieszka Kaczorowska z mężem i córeczką we Włoszech. To była wyjątkowo romantyczna okazja

Agnieszka Kaczorowska razem z mężem i córeczką wyjechała do Włoch. To coś więcej, niż zwykłe wakacje. To romantyczna pierwsza rocznica ślubu.

Agnieszka Kaczorowska wyjechała z mężem do Bellagio nad Lago di Como. Para zabrała ze sobą maleńką Emilkę. Okazja była wyjątkowa, bowiem właśnie rok temu, we Włoszech, Agnieszka i Maciej wzięli ślub.

Agnieszka Kaczorowska w mężem i córką na wakacjach

Agnieszka Kaczorowska z rodziną wybrała się na wakacje do Włoch. Miejsce wybrali przepiękne, Bellagio bowiem leży nad Lago di Como, jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych jezior w całym kraju. Agnieszka chwali się kolejnymi fotkami, ale to coś o wiele więcej, niż zwykłe wakacje.

Rok temu, właśnie we Włoszech, Agnieszka i Maciej wzięli ślub. W tym roku obchodzili pierwszą rocznicę i postanowili przypomnieć o tym swoim fanom. Ślub co prawda odbył się w innym miejscu Włoch, ale dzisiaj "Pelakowie" nad Como mogli zrobić zdjęcia w "odrobinę" innej konfiguracji - już nie we dwójkę, a w trójkę:

Różnica tylko lub AŻ taka, że jest nas o jeden więcej w rodzinie. No i inne włoskie tereny :) - napisała Agnieszka.

Nie da się ukryć, pierwsza rocznica ślubu - i to w powiększonym składzie! - to wydarzenie bardzo romantyczne :) Z Belaggio para przeniosła się do Menaggio, dodając kolejne zdjęcia z jeszcze piękniejszych przestrzeni. Zazdrościmy!

Zobacz wideo