Agnieszka Kaczorowska wybrała się na rodzinną wycieczkę. Fani: Dlaczego nie siedzisz z dzieckiem z tyłu? Celebrytka szybko zareagowała

Agnieszka Kaczorowska wraz z rodziną wybrała się na wycieczkę samochodem. Fani z niepokojem zapytali o to, dlaczego aktorka nie siedzi z tyłu z dzieckiem. Szybko im odpowiedziała.

Agnieszka Kaczorowskapod koniec lipca po raz pierwszy została mamą. Celebrytka już chwilę po porodzie poinformowała fanów, że nie będzie publikować wizerunku swojej córki i jedyne co zdradzi, to jej imię. Widać, że aktorka bardzo dobrze odnalazła się w nowej roli, bo jej profil na Instagramie jest w tym momencie poświęcony głównie właśnie małej Emilii. Ostatnio razem z mężem i dzieckiem wybrała się na wycieczkę samochodem, ale niektórzy fani zaniepokoili się tą sytuacją.

Agnieszka Kaczorowska o podróżowaniu z dzieckiem:

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska nie siedzi w samochodzie przy dziecku

Celebrytka nagrała InstaStories, na którym pochwaliła się pierwszą podróżą swojej córki samochodem. Razem z mężem Maciejem Pelą i kilkumiesięczną Emillią wybrała się na wakacje. Na początku pochwaliła się fanom pierwszymi refleksjami o podróży z dzieckiem.

Pakowanie się z dzieckiem jest bardzo czasochłonne i trudne. Trzeba się tego nauczyć - mówi na InstaStories młoda mama.

Aktorka zażartowała również, że ma za małe auto i chyba musi kupić ciężarówkę. Dodała także, że z małym dzieckiem nie da się wyjechać punktualnie. Później jednak postanowiła nawiązać do wiadomości, które w międzyczasie dostała od fanów. Niektórzy zaniepokoili się o Emilię.

Dlaczego nie siedzisz z dzieckiem z tyłu? - pytali.

Kaczorowska nie zostawiła tych pytań bez odpowiedzi. Od razu nagrała kolejne relacje, w których zdradziła, że zbadała ten temat i poczytała wiele artykułów.

"Mama nie powinna siedzieć z dzieckiem z tyłu, zwłaszcza dla własnego bezpieczeństwa.

Na koniec jednak uspokoiła fanów. Zdradziła, że gdy jest potrzeba, to jedzie ze swoją córeczką na tylnym siedzeniu.

Ja intuicyjnie siadam z Emilką z tyłu w momencie, kiedy ona nie śpi po prostu, bo trzeba ją gdzieś tam zabawiać i dać jej smoczka na przykład. Ale kiedy śpi i w dobrze dobranym foteliku jest tam z tyłu bezpieczna, no to nie ma potrzeby, żebym ja tam była. Kiedy się obudzi, to po prostu w najbliższym możliwym miejscu się zatrzymamy - podsumowała.

Zgadzacie się z Agnieszką?

KB