Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się rodzinną sesją. "Życie będzie kręcić się wokół córeczki". Fani wzruszeni

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się rodzinnym zdjęciem z mężem i córeczką. Fani gwiazdy nie szczędzili jej komplementów i słów wzruszenia.

Pod koniec lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami. Widać, że oboje bardzo cieszą się z nowej roli, bo co chwilę publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tym razem, Agnieszka pochwaliła się uroczym kadrem z rodzinnej sesji zdjęciowej.

Agnieszka Kaczorowska pokazała rodzinne zdjęcie

Aktorka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie z rodzinnej sesji zdjęciowej. Maciej i Agnieszka siedzą na łóżku i w uroczy sposób przytulają się do siebie. Oboje trzymają w dłoniach małą córeczkę i wyglądają na naprawdę szczęśliwych. Kaczorowska uprzedziła również swoich fanów, że w najbliższym czasie może być na jej profilu nieco monotematycznie.

Uprzedzam, że może być teraz trochę monotematycznie na moim profilu, ale całe moje życie przez następne tygodnie będzie kręcić się tylko wokół córeczki i naszej rodzinki - napisała Kaczorowska.

Obserwatorom gwiazdy bardzo spodobała się ta fotografia. Pojawiło się pod nią mnóstwo komentarzy z komplementami dla młodych rodziców.

Pełnia szczęścia uchwycona na jednym zdjęciu.
Przeurocze zdjęcie! Tyle ciepła i miłości bije od Was.
Łezka się kręci ze wzruszenia. Jesteś wzorem dla młodszego pokolenia.
 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w zeszłym roku wzięli ślub. Pokazali zdjęcia i nagrania z wesela. Ale tam było bajecznie!

Zobacz wideo

KB