Agnieszka Kaczorowska dodała urocze zdjęcie córki: Różowo nam dziś. Widać, że jest w niej zakochana

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że córka od razu zdobyła jej serce. Szczęśliwa mama chętnie publikuje ich wspólne zdjęcia, by dzielić się z fanami swoją radością.

Pod koniec lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córka. Rodzice chętnie pokazują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Tancerka bardzo dba o to, żeby jej dziecku niczego nie zabrakło. Przede wszystkim wie, że najważniejsze jest spędzanie czasu razem i okazywanie sobie miłości.

Makijażystka Agnieszki Kaczorowskiej pokazała jej ślubny make-up. Są też nowe zdjęcia i nagrania z wesela. Ale tam było bajecznie!

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska z córką

Na InstaStories pojawiło się zdjęcie, na którym mama głaszcze córkę po rączce. Zdjęcie jest bardzo słodkie, gdyż dziewczynka ubrana jest na różowo. Jak widać jej rodzice nie poszli w stronę kupowania dziecku ubrań w neutralnych kolorach.

Różowo nam dziś - napisała Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska z córkąAgnieszka Kaczorowska z córką Screen z Instagram.com/ agakaczor

Tancerka nie ukrywa, że wpadła w "mamusiowy błogostan" i jest najszczęśliwsza na świecie. U swojego boku ma ukochanego mężczyznę, który nie tylko jest dla niej dobrym mężem, lecz także doskonale spełnia się w roli taty. Niedawno wprowadzili się też do nowego domu, żeby ich córka miała jak najlepsze warunki.

AW