Agnieszka Kaczorowska publikuje kolejne zdjęcie z córką i dodaje, że macierzyństwo bywa trudne. "Czasem nie wiem, czy jest noc czy dzień"

Agnieszka Kaczorowska tydzień temu po raz pierwszy została mamą. Na Instagramie pokazała właśnie kolejne zdjęcie ze swoją córką.

Agnieszka Kaczorowska jest już szczęśliwą mamą. 28 lipca na swoim Instagramie podzieliła się radosną nowiną, iż na świecie pojawiła się jej córka. Agnieszka wraz z mężem Maciejem Pelą pochwalili się na swoich profilach pierwszymi zdjęciami z dzieckiem. Pierwszymi, ale na pewno nie ostatnimi. Świeżo upieczona mama właśnie opublikowała nowe zdjęcie z córką. 

Te gwiazdy też całkiem niedawno urodziły:

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska chwali się kolejnym zdjęciem z córką

Kaczorowska na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym tuli swoją córkę. Nie zabrakło też kilku słów refleksji: 

Oszalałam z miłości do niej! I choć czasem nie wiem, czy jest noc czy jest dzień, i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego, co mi komunikuje, to ja chcę już tylko TAK! Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby... po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie.
 

Oznacza to, że maleństwo chyba nie daje wyspać się młodym rodzicom. Agnieszka jednak z pewnością daje sobie świetnie radę. A fani Kaczorowskiej oniemieli wręcz z zachwytu na widok zdjęcia.

Cudowny widok. Niewinne dziecko w ramionach kochanej matki.
Jaka kruszynka!
Bycie mamą to najpiękniejsze, co może spotkać każdą kobietę - czytamy.

W komentarzach nie brakuje też licznych pytań o imię dziewczynki. Na tę chwilę rodzice jeszcze nie pokusili się o odpowiedź. Coś nam się jednak wydaje, że szybko nadejdzie ten moment. Jak obstawiacie? 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.