Agnieszka Kaczorowska publikuje kolejne zdjęcie z córką i dodaje, że macierzyństwo bywa trudne. "Czasem nie wiem, czy jest noc czy dzień"

Agnieszka Kaczorowska tydzień temu po raz pierwszy została mamą. Na Instagramie pokazała właśnie kolejne zdjęcie ze swoją córką.

Agnieszka Kaczorowska jest już szczęśliwą mamą. 28 lipca na swoim Instagramie podzieliła się radosną nowiną, iż na świecie pojawiła się jej córka. Agnieszka wraz z mężem Maciejem Pelą pochwalili się na swoich profilach pierwszymi zdjęciami z dzieckiem. Pierwszymi, ale na pewno nie ostatnimi. Świeżo upieczona mama właśnie opublikowała nowe zdjęcie z córką. 

Te gwiazdy też całkiem niedawno urodziły:

Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska chwali się kolejnym zdjęciem z córką

Kaczorowska na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym tuli swoją córkę. Nie zabrakło też kilku słów refleksji: 

Oszalałam z miłości do niej! I choć czasem nie wiem, czy jest noc czy jest dzień, i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego, co mi komunikuje, to ja chcę już tylko TAK! Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby... po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie.

Oznacza to, że maleństwo chyba nie daje wyspać się młodym rodzicom. Agnieszka jednak z pewnością daje sobie świetnie radę. A fani Kaczorowskiej oniemieli wręcz z zachwytu na widok zdjęcia.

Cudowny widok. Niewinne dziecko w ramionach kochanej matki.
Jaka kruszynka!
Bycie mamą to najpiękniejsze, co może spotkać każdą kobietę - czytamy.

W komentarzach nie brakuje też licznych pytań o imię dziewczynki. Na tę chwilę rodzice jeszcze nie pokusili się o odpowiedź. Coś nam się jednak wydaje, że szybko nadejdzie ten moment. Jak obstawiacie? 

DH

Więcej o:
Komentarze (44)
Agnieszka Kaczorowska publikuje kolejne zdjęcie z córką i dodaje, że macierzyństwo bywa trudne. "Czasem nie wiem, czy jest noc czy dzień"
Zaloguj się
 • Leszek

  Oceniono 26 razy 16

  Głupota tej pani przekracza wszelkie granice.

  .

 • Gość: Majka

  Oceniono 23 razy 15

  Tak oszalałam z miłości, że nie tulę dziecka, nawet na nie nie patrzę, tylko robię zdjęcia.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 11

  Kilka dni spędziła z noworidkiem i już dnia od nocy nie rozróżnia 🤦🏼 Panie, uchroń ludzi od INSTAMADEK

 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 10

  Durna babo, odłôž smartfona i przełacz uwagę na swoje dziecko!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 9

  odkryla Ameryke,zajmij sie dzieckiem,zajmij soba a nie robieniem zdjec

 • Gość: Top

  Oceniono 7 razy 7

  To nie siedź tyle czasu z komórka w ręce lub przy komputerze! Prześpij się w tym czasie, odpocznij i będzie Ci łatwiej opiekować dzieckiem. Nic dziwnego ze Ci się pory dnia mylą gdy ciagle kombinujesz co tu do mediów wrzucić, jeszcze bzika od tego dostaniesz.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 7

  Wczoraj wyszła ze szpitala a już nie odróżnia dnia od nocy. Nie zrażona ilością krytyki będzie codziennie opisywać swoje złote myśli.Fajna dziewczyna ale jej slodka nachalność jest już nudna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX