Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. Była bardzo podekscytowana. A książę George? Jego mina mówi wszystko

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. W drodze na zajęcia lekcyjne towarzyszyli jej rodzice i starszy brat, książę George.

Brytyjczycy uwielbiają córeczkę księcia Williama i księżnej Kate. Bacznie obserwują, jak dziewczynka dorasta. Nie mogło więc obyć się bez uwiecznienia na zdjęciach tak ważnego momentu w jej życiu, jakim jest rozpoczęcie edukacji szkolnej. Paparazzi przyłapali księżniczkę Charlotte w drodze na pierwsze zajęcia lekcyjne. Towarzyszyli jej dumni rodzice i starszy brat, książę George.

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły

Od września księżnej Kate i księciu Williamowi wpadnie więcej obowiązków. Ich córeczka po raz pierwszy poszła do szkoły i prawdopodobnie już dziś po południu będą odrabiać z nią pracę domową. Nie będzie to jednak chyba większym problemem. Czterolatka wydawała się być bardzo zadowolona, a przede wszystkim podekscytowana faktem, że rozpoczyna nowy etap w życiu.

Zobaczcie nagranie wideo, na którym widać, jak księżniczka Charlotte zmierza do szkoły.

Zobacz wideo

Inne odczucia związane z powakacyjnym powrotem do szkoły miał chyba książę George. Jego mina jasno dała odbiorcom do zrozumienia, że wolałby zostać w domu. 

CW