Gwiazda "Na Wspólnej" dawno nie pokazała tak odważnych zdjęć. Lateksowy strój kąpielowy podzielił fanów. "Nie wiem, co o tym myśleć"

Sylwia Gliwa, czyli gwiazda serialu "Na Wspólnej" pochwaliła się odważnymi zdjęciami w lateksowym stroju kąpielowym. Fani mają mieszane odczucia, co do tych fotografii aktorki.

Sylwia Gliwa od 16 lat wciela się w rolę Moniki w serialu "Na Wspólnej". Nic więc dziwnego, że przez tak długi czas zdążyła zaskarbić sobie sympatię widzów i zebrać pokaźne grono fanów. Gwiazda za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie pokazuje internautom, co się u niej dzieje. Teraz dowiadujemy się, że wypoczywa w Dolinie Rospudy i korzysta z ostatnich słonecznych dni. Pochwaliła się zdjęciami z urlopu, które jednak podzieliły jej obserwatorów. Dlaczego?

Sylwia Gliwa na odważnym zdjęciu

Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych fotografie w stroju kąpielowym. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu jest na urlopie, gdyby nie fakt, że jest skąpy i zrobiony z lateksu. Chwila nieuwagi, a Sylwia mogłaby odsłonić zbyt wiele.

Ależ ja kocham lato. Pewnie nie jestem wyjątkiem. Dobrego dnia - napisała aktorka.
 

Okazuje się, że opinie fanów są bardzo podzielone. Jedni (głównie mężczyźni) prawią komplementy i zachwycają się figurą aktorki, drudzy natomiast uważają takie zdjęcia za nieco niestosowne.

Ale z pani to niezła laska.
Cudowne widoki.
Sama nie wiem, co o tym myśleć.
To już za dużo - piszą internauci.

A Wy, co sądzicie o fotkach Sylwii? Zbyt odważne czy jednak nie?

Zobaczcie, jak Marina prezentowała się w bikini na wakacjach.

Zobacz wideo

JP

Więcej o: