Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Przemówił Edward Miszczak. "Wszyscy tutaj Piotrusia kochaliśmy"

W czwartek odbyła się pierwsza część uroczystości pogrzebowych Piotra Woźniaka-Staraka. Podczas mszy w intencji zmarłego milionera głos zabrał Edward Miszczak.

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Ciało 39-letniego milionera odnaleziono po czterech dniach poszukiwań. W czwartek, 22 sierpnia, odbyła się msza żałobna w intencji zmarłego producenta filmowego. Piotra Woźniaka-Staraka żegnały tłumy. W trakcie mszy nie brakowało wzruszających przemówień. Kazanie wygłosił ks. Kazimierz Sowa, a później głos zabrał także Edward Miszczak, dyrektor programowy stacji TVN. 

Edward Miszczak pożegnał Piotra Woźniaka-Staraka

Wspólna jest tylko rozpacz. W taki dzień jak dziś nie modlimy się o coś, modlimy się mimo wszystko. Powinniśmy kłócić się o obsadę, spierać o budżet. Nie wiedzieliśmy, że scenariusz dla Piotrusia jeszcze się pisał, najważniejsze powinno się jeszcze wydarzyć - czytamy na stronie Fakt24.pl.

Jak zanotował dziennikarz portalu Fakt24.pl, Edward dodał następnie, że Piotr nigdy nie bał się prawdy, a wszyscy zgromadzeni w kościele mówili na niego "Piotr Piotruś".

Odchodząc, Piotruś każdemu z nas coś zabrał. Jednym mniej, innym więcej. Najbliższym zabrał wszystko. Jeden z naszych wspólnych przyjaciół napisał kiedyś takie zdanie: nie mam już serca. Mam lej po bombie. I ja mam. Tak mamy. Lej po bombie.
Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (277)
Msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Przemówił Edward Miszczak. "Wszyscy tutaj Piotrusia kochaliśmy"
Zaloguj się
 • Gość: Ihi

  Oceniono 55 razy 47

  Przykre. Życie jest takie kruche. Współczucia dla najbliższych i przyjaciół

 • Gość: Gość

  Oceniono 59 razy 33

  Człowiek umarł a w komentarzach furorę robi kiecka żony. Dokąd ten świat zmierza? śmierc najbliższych to rana, która się nigdy nie zabliźni. Zblaknie, ale nie zniknie. Jakie to ma znaczenie w co się kto ubrał? Jakby założyła kiecke za kolano to by oznaczało, że kochała Go naprawdę , a jak przed to już troche mniej? Naprawdę ludzie ? Do tego sprowadza się smierć najbliższych ? Do długosci sukienki? Nie znałam, ale współczuje bólu, który przezywa każda osoba, która straciła kogoś bliskiego. Biedny czy bogaty , ubrany godnie czy nie - wszyscy wobec takiej tragedii jesteśmy równi.

 • Gość: nie wierzę

  Oceniono 26 razy 26

  czy jesteście faktem czy innym se, żeby ciągle pisać "milionera" - po prostu PWS albo producent albo człowiek

 • Gość: ccc

  Oceniono 29 razy 19

  a to pogrzeb czy lans nowej firmy optycznej? jakas nowomoda na okulary pogrzebowe

 • Gość: Roksana

  Oceniono 41 razy 19

  Tyllo jedno pytanie ciśnie się na usta gdzie Ci wszyscy "przyjaciele" tak bardzo kochający Piotrusia byli, kiedy on babrał się w nałogu? Za jego pieniądze chlać i balować to fajnie, ale już nikt nie podał mu ręki, kiedy było trzeba. Zakłamani celebryci.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 18 razy 18

  Bardzo ,ale to bardzo ,szkoda mi matki pana Piotra .Nie wiem, ale tylko w jej oczach zobaczylam prawdziwy ,ogromny smutek . Czas leczy rany i oby ten czas ukoił pani cierpienie ,czego ze szczerego serca zycze !

 • Gość: Inna

  Oceniono 22 razy 18

  A kto umarł, ten nie żyje. Szkoda,że tak młode.Tylko po co to tyle pisać, żałobnicy nie ubrani a przebrani.Buty nie powinny odsłaniac palców, spódnice,sukienki za kolano,ramiona,dekolty zakryte.Kolor ubrań ciemny najlepiej czarny. Wstyd celebryci ,to nie pokaz mody

 • elenem

  Oceniono 28 razy 18

  Nie mam słów na to co robi TVN.
  Ja rozumiem że pan Miszczak miał prawo przyjaznić się z Piotrem i ma prawo do własnych uczuć.
  Ale.... na litość, czy cała Polska musi oglądać w TVN ich żałobne lamenty?
  Powariowaliście? toż w TVN tyle uwagi nie poświęca się profesorom, ludziom wybitnym !
  Może powinniście bardziej szerzyć "dobro narodowe" kulturę, literaturę, sztukę, muzyke POLSKĄ. Jakoś brak tych programów we wszystkich polskich telewizjach.
  Może czas iść po rozum do głowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX