Antek Królikowski zażartował z fanów. "Wow! Wzięliście ślub?". Nie na serio, ale musimy przyznać, że Kasia w sukni ślubnej wygląda obłędnie

Antek Królikowski pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym jego dziewczyna Kasia pozuje w sukni ślubnej. Czyżby ten ważny moment w życiu był już za nimi? Nic z tych rzeczy.

Związek Antka Królikowskiego i jego nowej dziewczyny, Katarzyny Dąbrowskiej, rozwija się wyjątkowo szybko. Młodzi są parą dopiero od marca. Wtedy też aktor zapowiedział, że ma zamiar trzymać ich związek z dala od mediów. Jego deklaracje okazały się być jednak nietrwałe. Od tamtego czasu zakochani zdążyli kilka razy pojawić się wspólnie na salonach. Regularnie zapewniają też o łączącym ich uczuciu w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Antek Królikowski flirtuje z dziewczyną na Instagramie. Jest tak słodko, że to aż przesada

Czyżby w ich związku przyszedł czas na kolejny krok, jakim jest ślub? Na to by wskazywało najnowsze zdjęcie na Instagramie aktora. 

W końcu! - napisał pod zdjęciem aktor.
 

Wielu fanów dało się nabrać na żart Królikowskiego.

Piękna naturalna żona. I teraz proszę dbać, szanować i kochać, każdego dnia bez wyjątku, bo mało już takich kobiet - czytamy w komentarzach.
Taka kobieta to skarb. Dużo szczęścia Wam życzę.
Gratulacje! Nawet mnie nie zaprosiłeś... Obrażonko.
Au!!! Super nowina.

Jednak... nic z tych rzeczy. Królikowski i Dąbrowska zrobili sobie jedynie zdjęcie w Centrum Praskim Koneser Butelkownia, gdzie z okazji 25-lecia serialu "Przyjaciele" odtworzono scenografię wybranych elementów z serialu tak, by każdy mógł poczuć się jak na planie kultowej komedii. Jednym z elementów było miejsce, w którym Rachel i Ross złożyli sobie przysięgę ślubną. 

I co, zawiedzeni?

embed

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>