Amal Clooney w drugiej ciąży? Zagraniczne media donoszą, że spodziewa się bliźniaków! "Ma podobne zachcianki jak ostatnio"

Amal Clooney dwa lata temu została mamą dwójki bliźniaków. Jak podają zagraniczne media, prawniczka i żona George'a Clooneya znów spodziewa się dziecka. A właściwie dzieci!

Kilka miesięcy temu pojawiły się doniesienia, że Amal i George Clooney przeżywają kryzys w małżeństwie. Powodem miały być ich obowiązki zawodowe - zarówno ona, jak i on nie zrezygnowali ze swoich karier. Wygląda na to, że były to tylko plotki albo parze udało się zażegnać kłopoty. Ponoć teraz spodziewają się kolejnych bliźniąt.

Ślub George'a i Amal był bajkowy. A pamiętacie te panny młode? Na swoje suknie wydały fortuny:

Zobacz wideo

Amal Clooney w ciąży

Amerykańskie tabloidy rozpisywały się, że po przyjściu na świat Alexandra i Elli Clooney para nadal mieszkała osobno (mają kilka domów w różnych częściach świata, więc nie byłoby to trudne). W ostatnim czasie mogliśmy oglądać zdjęcia z ich wspólnych wakacji we Włoszech, gdzie znajduje się jedna z ulubionych posiadłości George'a. Para okazywała sobie czułość. I chyba nie tylko na potrzeby zdjęć, skoro zagraniczne media donoszą, że Amal jest w ciąży.

Informację podał "Life&Style Weekly". 

Nie kłócą się tak bardzo. Wygląda na to, że w ich małżeństwie pojawiła się iskra – zapewnił informator tabloidu.

Ponoć to dopiero początek błogosławionego stanu, więc po pani Clooney nic jeszcze nie widać. "International Business Times" podaje, że piękna pani adwokat ma już ciążowe zachcianki.

Amal ciągnie do tych samych rzeczy, co w czasie oczekiwania na poprzednie bliźnięta - czytamy. - Nie może się oprzeć paście truflowej ani pizzy, to dlatego przyjaciele pary domyślili się, że coś jest na rzeczy.

Na wszelki wypadek już gratulujemy :  )

jm