George i Amal Clooney rozwodzą się?! Pojawiło się oficjalne oświadczenie

George i Amal Clooney rozwodzą się. Taka informacja obiegła zagraniczne media. Rzecznik aktora wydał oficjalne oświadczenie i odniósł się do plotek.
Zobacz wideo

W 2014 roku George Clooney wreszcie się ustatkował. Jego żoną została piękna prawniczka Amal. Ich ślub był jednym z najważniejszych wydarzeń w show-biznesie w tamtym roku. Kosztował 13 milionów dolarów. W 450-letniej kamienicy zamienionej na luksusowy hotel Cipriani, przez trzy dni świętowali z 90 gośćmi z całego świata.

George Clooney rozwodzi się?

Trzy lata później na świecie pojawiły się ich dzieci, bliźniaki Alexander i Ella. Wszystko wskazywało na to, że aktor, który długo nie mógł ułożyć sobie życia, jest wreszcie szczęśliwy. Jednak media obiegła informacja, że nie dzieje się u nich najlepiej i myślą o rozstaniu. Pisano o tym, że jego żona uciekła z dziećmi, a on bombardował ją telefonami. Jak się okazuje, konflikt ta i historia zostały zmyślone! Rzecznik Clooneya poinformował, że wszystko jest w porządku.

George i Amal Clooney - dzieli ich 17 latGeorge i Amal Clooney - dzieli ich 17 lat Getty Images

Co więcej, pod koniec zeszłego roku pojawiły się informacje, że ponownie zostaną rodzicami. Jak widać Amal i George dołączyli do Victorii i Davida Beckhamów, którzy "rozwodzą się" co kilka miesięcy. My cieszymy się, że im się układa. A wy chcielibyście, żeby George znowu był do wzięcia?

AW

Więcej o:
Komentarze (35)
George i Amal Clooney rozwodzą się?! Pojawiło się oficjalne oświadczenie
Zaloguj się
 • zenith700

  Oceniono 116 razy 112

  "A wy chcielibyście, żeby George znowu był do wzięcia?"

  Co za chu.jowe i beznadziejnie głupie pytanie!!!

 • ilchi

  Oceniono 41 razy 41

  No i jest wierszowka z artykulu o niczym.

 • Gość: Diego

  Oceniono 41 razy 39

  Świetna para !
  Przestańcie ryć pod nimi.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 20 razy 18

  Redaktorzy plotka powinni mieć zakaz publikowania czegokolwiek za nim nie przeczytają kilka razy tego, co chcą opublikować. Nie, nie chciałabym, aby George był znów do wzięcia, bo to chyba logiczne że życzę im jak najlepiej. Pytanie redaktorów sugeruje, że plotkowicze są zawistnymi ludźmi, którzy tylko czyhają aż tej parce powinie się noga. Czyżby redaktorzy plotka mieli aż tak kiepskie zdanie o wszystkich plotkowiczach, i wrzucali wszystkich do jednego worka? Wstyd.

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 14

  ktos zadajac takie pytanie na koniec tego "artykulu"ma wszystkich w domu ? prosze sprawdzic bo chyba pusto tylko wiatr hula

 • japka_putina

  Oceniono 10 razy 10

  Czemu dziennikarki Plotka nie podpisują imieniem i nazwiskiem swoich perełek?

 • Gość: qbiack

  Oceniono 10 razy 10

  Jaką hieną trzeba być by w tytule pisać o rozwodzie widząc i pisząc dalej że to gó... prawda?!?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX