Czarno-białe zdjęcia Archiego nie zdradzały, jaki ma kolor włosów. Wątpliwości właśnie zostały rozwiane

Poznaliśmy wreszcie jedną z największych tajemnic rodziny królewskiej. Syn księcia Harry'ego i Meghan Markle ma rude włosy. Tak przynajmniej twierdzi magazyn "People".

Archie, syn Meghan Markle i księcia Harry'ego, został ochrzczony 6 lipca podczas prywatnej uroczystości na zamku w Windsorze. Oficjalne zdjęcia z ceremonii niemal od razu pojawiły się na profilu rodziny królewskiej na Instagramie, jednak ku rozczarowaniu wielu były czarno-białe. Fani royalsów od razu zaczęli spekulować, jaki kolor włosów ma chłopczyk. Magazyn "People" nieoficjalnie dowiedział się, że Archie jest jednak rudy.

Książę Archie jest jednak rudy

Mimo że od narodzin syna książęcej pary mieliśmy kilka okazji, by przyjrzeć się jego wyglądowi, na żadnym ze zdjęć nie udało się dostrzec koloru włosów. Oczywiście media i przede wszystkim internauci zaczęli spekulować, że Archie jest wykapanym tatą. Do tej pory widzieliśmy już kilka kolaży zestawiających zdjęcia ojca i syna. Ale poruszały one wyłącznie naszą wyobraźnię. Magazyn "People" najwyraźniej rozwiał wszelkie wątpliwości.

W swoim ostatnim materiale, dziennikarze poinformowali, że chłopiec ma rude włosy. Tak przynajmniej twierdzi informator gazety, który jest blisko z królewskim dworem.

Ma kępki rudawych włosów i urocze grubiutkie nóżki. Archie jest szczęśliwym i przeuroczym dzieckiem - czytamy w artykule "People".

Teraz pozostaje nam tylko czekać na kolejne OFICJALNE zdjęcie Archiego. Swoją drogą zastanawiamy się, czy po Harrym odziedziczył też charakterek:).

Zobaczcie niezwykły moment, w którym Harry i Meghan po raz pierwszy zaprezentowali światu Archiego. Takich chwil się nie zapomina!

Zobacz wideo

AD

Więcej o:
Komentarze (109)
Czarno-białe zdjęcia Archiego nie zdradzały, jaki ma kolor włosów. Wątpliwości właśnie zostały rozwiane
Zaloguj się
 • Gość: ar

  Oceniono 53 razy 41

  No i co z tego? To jakiś problem?
  Jest śliczny, zdrowy i kochany, i ustawiony na całe życie.
  Jest czego zazdrościć, co?

 • Gość: mat

  Oceniono 47 razy 27

  Takie wypowiedzi o kilkumiesiecznym dziecku?
  Polskie społeczeństwo jest do wymiany, To jakiś pierdo...ny grajdoł.
  Chyba tylko dlatego jeszcze istniejemy, ze nas trzy razy rozebrali, i w tym czasie coś mogło powstać - drogi, fabryki i niezła architektura.
  Z takim zasobem ludzkim, jaki reprezentuje ten kraj, to nic ciekawego z tego nie bedzie, a co wartościowsi ludzie zwieje stąd do cywilizacji. Na kim będziecie się wtedy wyżywać, zeby sobie ego podbudować?

 • Gość: Ewka marchewka

  Oceniono 27 razy 21

  Jestem ruda i wiem co to znaczy hejt z tego powodu. Dlatego będąc i w ciąży modliłam sie,żeby moje dziecko nie było rude. Na szczęście sie udało. Rude dzieci mają przerąbane ze strony rówieśników.

 • Gość: Mateusz

  Oceniono 12 razy 10

  Rudi złoty chłop. Nie musi nic robić mógł by być cały zielony i to też nie zmienia nic. Jego los jest jeden. Żyć bogato..

 • Gość: Bfka

  Oceniono 19 razy 9

  W kraju w którym jeszcze kilka lat temu co druga baba laziła z pofarbiwanymi na rudo kudlami szkaluje się małe dziecko za to ze ma gęby po rodzicach. Brak słów. Polak to najgorsza nacja.

 • Gość: sdfc

  Oceniono 9 razy 7

  Sorry, ale na zdjęciach widać, że dziecko jest... łyse i tyle. Biorąc pod uwagę, że matka jest czarna to chyba genetycznie ma małe szanse na bycie rudym.

 • Gość: Ona

  Oceniono 12 razy 6

  Przecież nie od dziś wiadomo ,że za rude włosy odpowiada wyższy poziom miedzi w organizmie . Miedź bierze czynny udział w pigmentacji włosów i jest bardzo potrzebna dla dobrego funkcjonowania organizmu . Brak miedzi powoduje problemy zdrowotne , siwienie włosów itd. edukujcie się ludzie

 • Gość: Mmm

  Oceniono 7 razy 5

  Szczęśliwa, piękna rodzina. Chłopiec jest uroczy.

 • Les Cis

  Oceniono 4 razy 4

  Moje piękne wnuczeta urodziły się z pomarańczowym włosami. Teraz są złocistymi blondynami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX