Co jest nie tak z minami Williama i Kate? Ekspert od mowy ciała przeanalizował zdjęcie z chrztu Archiego. Wyglądali, jakby "szykowali się do ucieczki"

Księżna Kate i książę William znowu w ogniu krytyki. Tym razem chodzi o ich miny na zdjęci z chrztu Archiego.

Archie Harrison Mountbatten-Windsor został ochrzczony w sobotę 6 lipca. Podczas kameralnej ceremonii na Zamku w Windsorze pojawiła się najbliższa rodzina i przyjaciele książęcej pary. Meghan i Harry po południu opublikowali dwie fotografie. Pierwsze zdjęcie było wzruszającą czarno-białą fotografią przedstawiającą małego Archiego i jego rodziców. Drugie zdjęcie było klasycznym rodzinnym obrazkiem. Jednak to właśnie on podzielił internautów.

William i Kate byli na chrzcie na siłę?

Na zdjęciu znajdowali się Harry i Meghan z Archim, książę Karol z księżną Kamilą, Doria Ragland - mama księżnej Sussex, a także siostry księżnej Diany, Lady Sarah McCorquodale i Lady Jane Fellowes. Nie mogło też zabraknąć Kate i Williama. Niestety, grymasy na twarzy książęcej pary zostały poddane dokładnej analizie przez ekspertkę od mowy ciała.

Judi James w rozmowie z "Daily Mail" najpierw przeanalizowała zachowanie księżnej Kate. W jej opinii Middleton zmuszała się do uśmiechu i nie czuła się zbyt dobrze w tym towarzystwie.

Kate z częściowym uśmiechem na twarzy wyglądała na dziwnie zdezorientowaną . Biorąc pod uwagę wszystkie pogłoski o konflikcie między książęcymi parami, wyglądała, jakby była gotowa do ucieczki. Z drugiej strony jej mina mogła wskazywać też na chęć obniżenia swojego statusu, by zejść na drugi plan podczas tego wyjątkowego dnia.

Bardziej dostało się jednak Williamowi. James twierdzi, że książę wyglądał, "jakby miał coś do ukrycia". Następca tronu przybył na uroczystość w okularach przeciwsłonecznych, co można odczytać jako "przełączanie się na tryb bramkarza nocnego klubu".

Wszyscy na zdjęciu wyglądali na zrelaksowanych i szczęśliwych, z wyjątkiem dość formalnego Williama i jego samoobronnej pozie barierowej.

Również internauci byli oburzeni minami książęcej pary. W wielu komentarzach na Twitterze można trafić na powtarzajace się przymiotniki - niegrzeczny i lekceważący.

To po prostu niegrzeczne i lekceważące… kiedy nie możesz pokazać swojemu bratu tego samego szacunku, który on ci okazał.
William wygląda, jakby wolał być gdzie indziej. Jego mina jest taka skwaszona.
Jestem rozczarowany ich zachowaniem - napisali zawiedzeni fani rodziny królewskiej.

Też uważacie, że miny Kate i Williama świadczyły o tym, że czuli się niezbyt dobrze w towarzystwie Meghan i Harry'ego?

AD

Więcej o: