Archie jest jednak rudy? Fani rodziny królewskiej przyjrzeli się zdjęciu z chrztu i zastanawiają się, do kogo jest podobny. Zdania są podzielone

Meghan Markle, czy może książę Harry? Od wczoraj Brytyjczycy zastanawiają się, kogo bardziej przypomina dwumiesięczny Archie.

Archie, syn księżnej Meghan i księcia Harry'ego, został ochrzczony 6 lipca podczas prywatnej uroczystości na zamku w Windsorze. Oficjalne zdjęcia z ceremonii niemal od razu pojawiły się na oficjalnym profilu rodziny królewskiej na Instagramie. Wśród fanów royalsów z miejsca wywołała się dyskusja. Poszło o to, do kogo podobny jest najmłodszy prawnuk królowej Elżbiety II.

Zobacz też pierwsze publiczne wystąpienie Meghan i Harry'ego z Archim

Zobacz wideo

Do kogo podobny jest mały Archie?

W odróżnieniu od Kate i Williama Meghan wraz z Harrym trzymają swoje pierwsze dziecko z dala od wścibskich obiektywów. Prywatny chrzest był tak naprawdę dopiero drugą okazją do tego, by poddani mogli zobaczyć, jak wygląda mały Archie. Mimo że ma on dopiero dwa miesiące, to jeden z internautów już zauważył na jego głowie rude włosy.

Wygląda na to, że jest rudzielcem - napisał na Instagramie.

Wielu fanów podzieliło jego opinię. Nie brakowało też takich, którzy pisali wprost, że "Archie będzie przystojny, jak swój tata". Jednak daniem niektórych chłopiec bardziej wdał się jednak w swoją mamę.

Nie... Przecież to cała Meghan!
Ale podobny do mamusi - piszą.

A Waszym zdaniem, kogo bardziej przypomina Archie? Mamę czy tatę?

Więcej o: