Edyta Górniak po raz pierwszy zaśpiewała nową piosenkę w Sopocie. Diwa jednak nie uniknęła wpadki. "Gdyby nie pomyłki byłoby super"

Edyta Górniak wystąpiła na Top of the Top Sopot Festival 2019. Gwiazda premierowo zaśpiewała swój nowy singiel i zaliczyła dwie wpadki.

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd drugiego dnia Top of the Top Sopot Festival 2019. Gwiazda od dawna zapowiadała, że pracuje nad nową piosenką i po raz pierwszy zaprezentuje ją na sopockiej scenie. Diwa przed wykonaniem utworu powiedziała, że to jej "nowe baby". Jak się okazało, wokalistka chyba nie do końca opanowała stres związany z premierowym wykonaniem, ponieważ DWUKROTNIE zapomniała tekstu.

Edyta Górniak pomyliła się w nowej piosence

Fani Edyty długo musieli czekać na jej nowy singiel. Z pewnością zasiedli przed telewizorami, aby posłuchać, co przygotowała dla nich diwa. I choć oczywiście Górniak zaśpiewała pięknie, a kawałek wpada w ucho, to niestety nie obyło się bez wpadki. Internauci szybko wychwycili dwie wpadki.

 
Gdyby nie te pomyłki i gdyby śpiewała swoje utwory, to byłoby super...
Czyżby dwie pomyłki czy mi się zdawało? Ogólnie spoko!
Tyle lat śpiewania i zapomnieć tekst... Choć piosenka fajna.

Każdemu zdarzają się wpadki, prawda? My Edycie wybaczamy.

Edyta Górniak przez wiele lat była w konflikcie z Kingą Rusin. Wszystko zmieniło się na planie programu "Agent". Spotkały się i doszło do pojednania. Jak to się stało?

Zobacz wideo

JP