Co Edyta Górniak ma na tapecie telefonu? Zdjęcie ze znanym muzykiem. Fani zachwyceni. "Wy dwoje to będzie petarda"

Edyta Górniak zaprzyjaźniła się niedawno z popularnym muzykiem. Planują wspólny projekt. Okazuje się, że diwa ma jego zdjęcie na tapecie telefonu.

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Co jakiś czas w mediach pojawia się informacja, że u jej boku pojawił się nowy partner. Jednak niestety za każdym razem szybko okazuje się, że relacje te nie przetrwały próby czasu. Niedawno diwa była fotografowana z Tomaszem Mazurkiewiczem. Wszystko wskazywało, że są razem, gdyż mężczyzna przytulał się z nią na urodzinach Allana i spędzili razem święta Wielkanocne. Później Edyta wyznała, że nie łączy ich nic więcej niż piękna przyjaźń. Teraz Górniak postanowiła poświęcić się pracy i planuje nowy muzyczny projekt.

Co Edyta Górniak ma na tapecie telefonu?

Niedawno wokalistka ogłosiła, że wraz z DJ-em Gromeem tworzą nową piosenkę. Artyści nadają na tych samych falach, dlatego przed nimi bardzo owocna współpraca. Pochłonięci muzyką spędzili nawet całą noc w studiu.

Najpiękniejsze w muzyce są niewidoczne granice. Edyta Górniak jesteś zuchem. #new #newsong  #happy #całanocwstudiu
 

DJ na swoim InstaStories pokazał, co znajduje się na tapecie telefonu Edyty. Diwa tak polubiła się z Gromeem, że ustawiła sobie z nim zdjęcie.

Edyta GórniakEdyta Górniak screen Instagram/gromee_official

Fani nie mogą się doczekać nowej współpracy muzyków.

Wy dwoje, to będzie petarda.
Nie możemy doczekać się nowego utworu.
Mam nadzieję że będzie ogień - czytamy.

Myślicie, że miłość do muzyki połączy Edytę i Gromeego?

Edyta Górniak na planie programu "Agent" miała konflikt z Katarzyną Wołejnio? Diwa skomentowała doniesienia.

Zobacz wideo

JP