Kaczorowska dwa tygodnie temu została mamą. Z tej okazji pokazała kolejne zdjęcie z córką. "Mogę sobie tak leżeć, patrzeć i wąchać"

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie z córką. Dziewczynka przyszła na świat dwa tygodnie temu.

Agnieszka Kaczorowska dwa tygodnie temu urodziła. Na świat przyszło jej pierwsze dziecko, córka. Aktorka nie zdecydowała się jeszcze, by zdradzić imię dziewczynki, ale jej zdjęć na Instagramie zdecydowanie  nie brakuje. A teraz przyszedł czas na kolejne!

Agnieszka Kaczorowska pokazała nowe zdjęcie z córką

Okazją do publikacji kolejnego zdjęcia były dwa tygodnie życia dziewczynki. Kaczorowska fotografię opatrzyła więc także refleksyjnym wpisem: 

Mogę sobie tak leżeć i patrzeć, słuchać i patrzeć, wąchać i patrzeć, patrzeć i patrzeć... a czas leci jak szalony! To już 2 tygodnie.
 

To prawda, czas leci, a lada moment dziewczynka skończy roczek. Fani zasypali Agnieszkę mnóstwem komplementów, wśród których pojawiło się także pytanie o imię maleństwa. Kaczorowska, by zaspokoić ciekawość internautów, napisała, że gdy tylko przyjdzie odpowiedni moment, zdradzi im ten sekret. Czekamy! 

DH