Selena Gomez na ślubie kuzynki. Wybór sukienki może zaskoczyć. Ale za to kształty podkreśliła perfekcyjnie

Selena Gomez ostatnio znacznie ograniczyła swoją aktywność w social mediach. Gwiazda wyszła już z ośrodka terapeutycznego i ma się świetnie, co widać choćby po jej ostatnich zdjęciach.

Selena Gomez nie ma ostatnio łatwego czasu. Gwiazda od lat ma problemy ze zdrowiem, a toczeń, na który cierpi sprawił, że musiała poddać się przeszczepowi nerki. Jej wieloletnia miłość, Justin Bieber, wziął ślub z Hailey, a do tego Selena zmaga się z powracającą depresją. Wszystko to sprawia, że fani kochają ją jeszcze bardziej - Gomez nie ukrywa swoich kłopotów, z fanami dzieli się zarówno wspaniałymi chwilami, jak i tym, jak naprawdę wygląda jej życie.

Zobacz wideo

Selena Gomez na ślubie kuzynki

Selena pozostaje bardzo blisko ze swoją rodziną i przyjaciółkami. W miniony weekend wybrała się na ślub kuzynki. Ceremonia była bardzo elegancka, a piosenkarka wybrała na tę okazję czarną kreację do ziemi. Suknia odsłaniała jej ramiona, a głęboki dekolt eksponował biust. Selena wyglądała przepięknie!

Na ślubie wszystkie druhny miały czarne kreacje. W USA ten kolor sukienek nie jest na weselu niczym "zakazanym". Również w Polsce coraz więcej gości weselnych decyduje się na ubranie w tym stylu.

Jak podoba się Wam "weselna" Selena? Naszym zdaniem prezentowała się prześlicznie.

jm